تاریخ انتشار:۱۰ اسف ۱۳۹۵در ۱۱:۳۶ ب٫ظ کد خبر:14414

فرمانده سپاه بشاگرد: پیکر مطهر ۲ شهید گمنام در بشاگرد تشییع و خاک‌سپاری می شود

فرمانده سپاه شهرستان بشاگرد از برگزاری آئین تشییع  و خاکسپاری پیکر مطهر ۲ تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در سردشت بشاگرد خبر داد.   سرهنگ پاسدارمحمود سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی مکران ؛ اظهار کرد: پیکر مطهر ۲ تن از ...

فرمانده سپاه شهرستان بشاگرد از برگزاری آئین تشییع  و خاکسپاری پیکر مطهر ۲ تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در سردشت بشاگرد خبر داد.

 

سرهنگ پاسدارمحمود سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی مکران ؛ اظهار کرد: پیکر مطهر ۲ تن از شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در شهرستان بشاگرد تشییع و خاکسپاری می‌شود.

 

وی بیان کرد: پیکر مطهر این شهدا همزمان با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه‌زهرا(س) روز پنج‌شنبه ۱۲ اسفند ماه از ساعت ۱۳:۰۰ ظهربا حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان شهرستانی ؛ خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام، و جمعی از روحانیون  درسردشت بشاگرد تشییع  و خاکسپاری می‌شود.

 

فرمانده سپاه بشاگرد تصریح کرد: مراسم تشییع پیکر مطهر ۲ تن از شهدای گمنام از ورودی سردشت مورد استقبال قرار می‌گیرند و مردم این شهرستان پیکر مطهر فرزندان شهید وطن را در بر می‌گیرند.

 

وی خاطرنشان کرد: آئین تشییع پیکر شهدای گمنام از ورودی شهر سردشت آغاز می‌شود و پس از آن، پیکر مطهر این شهدا در جنب میدان امام علی (ع) بین شهرداری و بنیاد مسکن آرام می‌گیرند.

 

وی گفت: هدف از تشییع شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است چرا که شهدا با تقدیم جان خود درس ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی را آموختند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بشاگرد افزود: امنیت و آرامش امروز در کشور مرهون خون شهدایی است که در دوران دفاع مقدس در برابر دشمن ایستادند و جان خود را در دفاع از وطن تقدیم کردند و امروز راه شهدا راه سعادت است و می توان با حرکت در مسیر راه شهدا به پیروزی و سعادت دست یافت.

 

سلیمانی خاطر نشان کرد: تاکنون پیکر مطهر ۵ شهید گمنام در روستای خمینی شهر؛  شهرستان بشاگرد در سال ۱۳۸۲ دفن شده است که پیکر مطهر دو تن دیگر از شهدای دفاع مقدس در شهر سردشت بشاگرد بزودی دفن می شود.

 

 

مصاحبه: ناهید یوسفی خبرنگار هفته نامه صبح مکران بندرعباس

 

انتهای پیام/ی

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP