معاون امور داوطلبان هلال احمر هرمزگان؛صندوق های جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی به مردم زلزله زده کرمانشاه برپا می شود | سایت خبری تحلیلی مکران
تاریخ انتشار:۲۳ آبا ۱۳۹۶در ۵:۳۸ ب٫ظ کد خبر:16532

معاون امور داوطلبان هلال احمر هرمزگان؛صندوق های جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی به مردم زلزله زده کرمانشاه برپا می شود

به گزارش مکران ضمن ابراز تاسف و تاثر از وقوع زلزله  ۷٫۳ ریشتری در غرب کشور ، که به جان باختن و زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیز منجر گردیده و خسارت بسیاری پدید آورده است. جمعیت هلال احمر اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی ...

به گزارش مکران ضمن ابراز تاسف و تاثر از وقوع زلزله  ۷٫۳ ریشتری در غرب کشور ، که به جان باختن و زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیز منجر گردیده و خسارت بسیاری پدید آورده است. جمعیت هلال احمر اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی نموده است و صندوق های جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی به مردم زلزله زده کرمانشاه برپا شده است.

مهری علی یاری گفت: فراخوان برای امداد رسانی به دو صورت انجام می شود که در مدل اول اعضای داوطلب فراخوان می شوند و از ظرفیت آن ها در خصوص امداد رسانی استفاده می شود و در مدل دوم مردم بصورت خود جوش اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی کرده و با کمک جمعیت هلال احمر به مناطق آسیب دیده می فرستند.

وی افزود: شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر نزد بانک های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسکن و آینده؛ آماده جمع آوری کمک های نقدی برای مردم زلزله زده کرمانشاه است.   همچنین از طریق تلفن همراه و شماره گیری #۱۱۲*۳*۷۴۱* یا #۷۲۴* امکان پذیر می باشد . علی یاری گفت:  صندوق های جمع آوری هدایای نقدی مردم استان هرمزگان، به زلزله زدگان کرمانشاه، در شعب جمعیت هلال احمر استان هرمزگان و مراکز پرتجمع  ، مستقر است و هم استانی ها می توانند اقلام غیر نقدی شامل ( پتو نو ، کنسروجات ، قندو شکر ، لباس گرم مناسب ، وسایل گرم کننده ، برنج ، روغن ، آب معدنی ، کمپوت ، چای ، وسایل بهداشتی ) نیز به زلزله زدگان اهدا نمایند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP