تاریخ انتشار:۰۳ آذر ۱۳۹۶در ۱۱:۵۳ ب٫ظ کد خبر:16605

امید است که جناب روحانی با تدبیر این بحران را از سازمان بحران برطرف کنند

امید است که جناب روحانی با تدبیر این بحران را از سازمان بحران برطرف کنند یادداشت محمدحسین درج که در شماره ٢٣ هفته نامه صدای تاک که یکم آذرماه چاپ شده است... متن کامل؛ امید شور و اشتیاقی درونی به نمو و تکامل ...

امید است که جناب روحانی با تدبیر این بحران را از سازمان بحران برطرف کنند

یادداشت محمدحسین درج که در شماره ٢٣ هفته نامه صدای تاک که یکم آذرماه چاپ شده است…

متن کامل؛
امید شور و اشتیاقی درونی به نمو و تکامل است که انسان را از تولد تا گور سوق می دهد و إنسان با داشتن همین امید است که به زندگی روزمره خود می پردازد و یختی و مشکلات را به دوش می کشد.
و اصولاً هیچ مشکل و سختی ای به واسطه وجود امید در انسان نمی تواند انسان را زمین گیر کند،حتی مصیبت بزرگی مانندزلزله٧ ریشتری کرمانشاه هم نتوانست مردم را زمین گیر کند.
به هر حال مهم نیست مردم در چه سختی ای هستند و با چه مشکلی دست و پنجه نرم می کنند و مهم نیست زلزله ای که آمده است ٢ریشتر بوده یا ٢٠ ریشتر، به هر شکل بأشد مردم مشکلات و موانع را بر طرف می کنند.
آن چه که مهم است برخورد ما است با مردمی که در سختی هستند.

همه این ها گفتم که بگویم حواسمان به این روزها هم بأشد، روزهایی که ممکن است به واسطه یک بلای طبیعی مورد ازمون قرار بگیریم و در همین روزهاست عیار انسان مشخص می شود این که سیاسیون چه میزان به قول ها و وعده های خود پایبندند و یا که چه میزان از رفتارها و برخوردهای انتخاباتی آنان حقیقت دارد.
و در همین سختی هاست که میزان توان مدیریتی أفراد مشخص می شود. مشخص می شود مدیریت سازمان بحران ضعیف است. و یک سؤال در ذهن ما شکل می گیرد چه شده که شخصیتی اصولگرا با تفکری مخالف با دولت و با قدرت مدیریت ضعیف به عنوان رییس سازمان بحران انتخاب شده است؟
به هر حال از دیدگاه من اگر دولت احمدی نژاد با ایجاد مسکن هایی با ایمنی ضعیف باعث افزایش بحران شد،دولت تدبیر امید هم با انتخاب یک فرد با توان مدیریتی ضعیف به عنوان رییس سازمان بحران( پاتوق اصولگرایان و مخالفین دولت) باعث شد که به خوبی این بحران و اوضاع مدیریت نشود و تا روز ها در منطقه هرج و مرج ایجاد شود و تا روز ها بحران ادامه داشته باشد تا که مردم و نیروهای مسلح بیایند و اوضاع را سروسامان دهند.
به هر حال امید است که جناب روحانی با تدبیر این بحران را از سازمان بحران برطرف کنند و مدیری توانمند و هم سو با رأی ملت انتخاب کنند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP