تاریخ انتشار:۱۸ بهم ۱۳۹۶در ۱۰:۴۲ ق٫ظ کد خبر:17142

شمیم عطر انقلاب در نشست کتابخوان کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس

به گزارش مکران نشست کتابخوان با موضوع انقلاب و حضور دانش آموزان دبستان میثم در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد. طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری نشست کتابخوان ویژه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این کتابخانه خبر داد. وی ...

به گزارش مکران نشست کتابخوان با موضوع انقلاب و حضور دانش آموزان دبستان میثم در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری نشست کتابخوان ویژه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این کتابخانه خبر داد.

وی گفت : هدف از برگزاری اینگونه نشست ها در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس اشتراک کتابهای خوانده شده است .وبصورت ماهانه در مدارس یا خود کتابخانه انجام میشود .نشست جاری در روز یکشنبه ۱۵/۱۱/۱۳۹۶ و در راستای ایجاد فرهنگ کتابخوانی و نشر الگوی انقلاب و انتشار چگونگی شکل گیری این حرکت عظیم در نسل نوجوان و جوان جامعه بین دانش آموزان دبستان پسرانه میثم ناحیه ۲ آموزش و پرورش بندرعباس  برگزار شد.
ترابی پور ادامه داد: در این نشست۷  کتاب شامل در طلوع آزادی ،آن جمعه،زیر بار ستم نمی کنیم زندگی ،درود بر برادرارتشی،و حرکت آغاز میشود ، شاه رفت از مجموعه  اثار حمیدرضا شاه آبادی و شهید نواب صفوی اثر ماندگار شاهین رهنما معرفی و به اشتراک گذاشته شد .و همه شرکت کنندگان در این مراسم فرهنگی درطرح پویش کتابخوان مجازی هم شرکت نموده و در پایان سرود یار دبستانی من را اجرا کردند.
مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس با تشکر از مدیر و معلمان دبستان پسرانه میثم خاطرنشان کرد:حضور و مشارکت مدیران مدارس بالاخص در منطقه ۶۰۰ دستگاه مایه مباهات است و امیدواری نسبت به پیشبرد اهداف  فرهنگی کتابخانه های عمومی را بشدت افزایش می دهد.
گفتنی است در پویش «کتاب‌خوان مجازی» علاقه‌مندان می‌توانند ضمن معرفی خود و بیان اطلاعاتِ کتاب‌شناختی اثر مورد نظر، کتاب موردنظر خود و یا جمله‌ای زیبا یا بخشی از آنرا در قالب ویدئو‌های کوتاه به مدت ۱ الی ۵ دقیقه معرفی و با دیگران به اشتراک بگذارندعلاقه‌مندان می‌بایست با مراجعه به کانال تلگرامی ketabclip@ ، طبق شیوه اطلاع‌رسانی شده ویدئوهای تولیدی خود را ارسال کنند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP