تاریخ انتشار:۱۰ ارد ۱۳۹۷در ۳:۵۳ ب٫ظ کد خبر:17495

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان؛ علم بدون ایمان باعث رشد و بالا رفتن ما نمی‌شود

به گزارش مکران دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و اخلاق شهید مرتضی مطهری (ره) و تبریک روز استاد به اعضای هیات علمی دانشگاه گفت: تلاش در عرصه تعلیم، تربیت و هدایت انسان های محروم ...

به گزارش مکران دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و اخلاق شهید مرتضی مطهری (ره) و تبریک روز استاد به اعضای هیات علمی دانشگاه گفت: تلاش در عرصه تعلیم، تربیت و هدایت انسان های محروم از دانش و معرفت، بسیار ارزشمند می باشد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با اشاره به آیه قرآن کریم به موضوع علم یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ الَّذینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ پرداخت و گفت:برای اینکه بدانیم علم بدون ایمان باعث رشد و بالا رفتن ما نمی‌شود، لذا ابتدا ایمان و سپس علم را مطرح کرده است.
دکتر خیری افزود: معلمی از قداست و ارزش بالایی برخوردار است و تعلیم و تربیت موجب کمال معنوی و مادی انسان ها می شود.
وی منزلت و شان والای استادی را بسیار ارزشمند برشمرد و افزود: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور که به صورت حضوری، نیمه حضوری و الکترونیکی در حال فعالیت است که عملکرد و اثربخشی آن را مرهون سرمایه انسانی به ویژه اعضای هیات علمی دلسوز و کارکنان شایسته دانشگاه می باشد.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP