تاریخ انتشار:۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱:۱۶ ب٫ظ کد خبر:10102

اخطار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به شهردار میناب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به شهردار و فرمانداری ویژه شهرستان میناب در خصوص عدم انجام تعهدات خود نسبت به هنرمندان مینابی ، انتقاد کرد. علیرضا درویش نژاد مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین برگزاری جشنواره تئاتر ...

Capture.PNG23

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به شهردار و فرمانداری ویژه شهرستان میناب در خصوص عدم انجام تعهدات خود نسبت به هنرمندان مینابی ، انتقاد کرد.
علیرضا درویش نژاد مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین برگزاری جشنواره تئاتر طنز ققنوس ، گفت: هنر نمایش می تواند آدمها را به سوی کمال ببرد به دلیل اینکه ؛ هم احساس و عاطفه را دارد و هم اندیشه ، و این نقش هنر نمایش است .
درویش نژاد با بیان اینکه ما باید از تئاتر طنز بهره های علمی و فلسفی بگیریم ، افزود : برای حمایت از زیرساخت های هنری ، با همه شهرداران استان تفاهمنامه ایی امضا کردیم تا پلاتو نمایش در تمام شهرها احداث شود.
وی ادامه داد که : در شهریور ماه سال گذشته تفاهمنامه ایی بین اداره ارشاد ، فرمانداری ویژه و شهردار میناب مبنی بر ساخت چهار پلاتو نمایش در شهرستان میناب امضا شد و مقرر گشت تا اسفندماه سال ۹۴ حداقل دو پلاتو احداث شود که متاسفانه انجام نشده است ، بنابراین به شهردار میناب اخطار و به فرماندار اعلام می نمایم چنانچه این کار محقق نشود و اگر کسی بخواهد حقوق هنرمندان را رعایت نکند ، برخورد می کنیم..
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اضافه کرد: مگر میناب با توانایی که دارد از بخشداری کوشکنار پارسیان ضعیف تر است که نتواند پلاتو بسازد.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP