تاریخ انتشار:۱۵ خرداد ۱۳۹۵در ۵:۱۳ ق٫ظ کد خبر:10289

کلنگ ۱۵۰ واحد مسکونی مددجویی در میناب به زمین زده شد

به گزارش مکران با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) ، موصلی مدیرکل کمیته امداد ، نخعی فرماندار میناب و جمعی از مسئولین یک سالن بدنسازی و یک باب مسجد افتتاح و به بهره برداری رسید ، همچنین کلنگ ۱۵۰ واحد مسکونی مددجویان ...

Capture.JPG5

به گزارش مکران با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) ، موصلی مدیرکل کمیته امداد ، نخعی فرماندار میناب و جمعی از مسئولین یک سالن بدنسازی و یک باب مسجد افتتاح و به بهره برداری رسید ، همچنین کلنگ ۱۵۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میناب به زمین زده شد.
سردار ترابی در گفتگو با خبرنگار مکران ، گفت: یک سالن ورزشی بدنسازی با اعتبار ۱۳۰ میلیون تومان و همچنین یک باب مسجد از طرح های محرومیت زدایی با اعتبار ۸۵ میلیون تومان که ۴۰ میلیون تومان آن توسط مشارکت اهالی روستا تامین شد با زیربنای ۲۷۲ متر مربع در روستای باغگلان میناب افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی افزود: ۱۵۰ واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان با زیربنای هرکدام ۵۰ متر مربع ظرف مدت ۶ ماه آینده احداث و به بهره برداری می رسد.
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی و عمل ، گفت: با توجه به اینکه شهرستان میناب قطب کشاورزی استان و کشور است ، برنامه داریم که در این شهرستان در زمینه صنایع تبدیلی اقداماتی را انجام دهیم.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP