تاریخ انتشار:۰۳ تیر ۱۳۹۵در ۷:۲۱ ب٫ظ کد خبر:10664

وباز هم فاجعه و بازهم سرباز و بازهم جوانان پرپرشده

وباز هم فاجعه و بازهم سرباز و بازهم جوانان پرپرشده ضعف فرهنگی، ضعف مدیریتی، کوتاهی ماموری رده پایین، خرابی جاده های خاک برسر،خواب آلودگی ، نبود حفاظ کنار جاده و غیره وغیره وغیره ... دیگرعادت کرده ایم پس از هر فاجعه نا گواری دست اتهام ...

وباز هم فاجعه و بازهم سرباز و بازهم جوانان پرپرشده
ضعف فرهنگی، ضعف مدیریتی، کوتاهی ماموری رده پایین، خرابی جاده های خاک برسر،خواب آلودگی ، نبود حفاظ کنار جاده و غیره وغیره وغیره …
دیگرعادت کرده ایم پس از هر فاجعه نا گواری دست اتهام صدا وسیمای میلی ما به سمت یکی از این عوامل باشدوهربار وهر باردر دوری نامتناهی قرعه را به نام یکی میزنند تا جوابی باشد در چشم سوال مردم. و به مسلخش میکشند تا بگویند که ما پیگییریم
(” دستورات لازم صادر شده است!! نتیجه به سمع ونظر مردم خواهد رسید !! فلانی به فلانی دستور اکید داده که شخصا موضوع را پیگیری کند!! “)
و از این حرفها که دیگر گوشهایمان نیز از شنیدنش قی میکنند .
درد انجاست که اعلام عزای عمومی که هیچ حتی درخبررسانی از پرپر شدن سربازان وطنمان مردم درفضای اجتماعی از صداوسیما پیشی گرفته بودند وپس از نشر وسیع خبر در مجازی صداوسیما نیز به این خبر پرداخت .حال اگر کسی در نقطه ای دیگر از دنیا به شهادت رسیده بود مطمئنا صدرتمامی اخبار رسانه میلی بود.
سالهاست که این تکرار مکررات است و سالهای دیگر نیز چنین خواهد بود .
آخرش که چه ؟ تا کجا ؟ تا کی؟
برای یک بار هم که شده بیایید یاد بگیریم ،ببینیم دنیا چه میکند ، به خدا ما عالم دهر نیستیم ، همه چیز رانمیدانیم،فقط حرف حرف مانیست اصلا نباید باشد دنیا دنیای یاد گرفتن است،حتی از دشمن خونی خودت هم باید یاد بگیری .
اکنون همان مدیرانی که دهه هاست میز را رها نکرده و در کسوت بیکاریشان از این پست به ان پست میروند پس از حادثه هایی ازین دست درون رسانه های خود تزهای غمگین سرداده وخودرامتاثرنشان میدهند ،اما خانواده های داغدار و بازماندگانشان باید در حیرت و سکوت ناباورانه خود غرق شوند .
امید،آینده و حاصل یک عمرشان، شاید هم نان آور خانواده کوچکشان دیگر نیست . رفت ، مرد ، شهید شد!!
حال جای فرزندانشان به آنها سنگ قبری میدهند و نامی بلند .
دیگر جواب و پیگیری و به مسلخ کشیدن هیچ رجاله ای هم بغضشان را افاقه نخواهد کرد .باید تا آخر عمر در گلویشان بماند و باخود به گور ببرند، به سوگ بنشینند و در ذهن چراهای تلخ خود رامرور کنند .

واقعا چرا!!!؟

مهدی واحدی

اخبار مرتبط

۱ ديدگاه مطلب براي " وباز هم فاجعه و بازهم سرباز و بازهم جوانان پرپرشده " ارسال شده است.

  1. قنبرپور گفت:

    جناب واحدی از رسانه میلی چیزی غیر از این انتظار نمیره بیشتر از ده سال هست که همین بوده و بدتر خواهد شد.

Go to TOP
logo-samandehi