تاریخ انتشار:۰۷ تیر ۱۳۹۵در ۳:۱۷ ق٫ظ کد خبر:10736

استاندار هرمزگان گفت: نخبگان برای مدیریت استان هرمزگان در بخش های مختلف راهکار علمی و قابل اجرا ارائه دهند.

دکتر جاسم جادری در نشست با اعضای شورای علمی و کارگروه های تخصصی بنیاد نخبگان استان هرمزگان با تاکید بر لزوم بهره گیری از نظرات نخبگان در برنامه های استان، عنوان کرد: تا زمانی که نقاط ضعف و قوت را نشناسیم در تدوین برنامه های ...

دکتر جاسم جادری در نشست با اعضای شورای علمی و کارگروه های تخصصی بنیاد نخبگان استان هرمزگان با تاکید بر لزوم بهره گیری از نظرات نخبگان در برنامه های استان، عنوان کرد: تا زمانی که نقاط ضعف و قوت را نشناسیم در تدوین برنامه های اجرایی دچارمشکل خواهیم بود.

وی با بیان اینکه نخبگان می توانند جامعه را متحول کنند، افزود: نخبگان برای مدیریت استان هرمزگان در بخش های مختلف راهکار علمی و قابل اجرا ارائه دهند.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: نخبگان باید در زمینه های مختلف کار کنند و برنامه ارائه دهند و همچنین نیاز است به سمت استفاده از ظرفیت مردم برویم چون بدون مشارکت مردم هیچ دولتی موفق نمی شود و امروز تقویت بخش خصوصی و سرمایه گذاری یکی از برنامه های راهبردی دولت است.

جادری با بیان اینکه یکی از راهکارهای اقتصاد مقاومتی این است که در زمینه افزایش بهره وری و و کاهش اسراف کار کنیم، تصریح کرد: نخبگان می توانند با ارائه راهکارهای علمی و عملی در این زمینه به تحقق اقتصاد مقاومتی در استان کمک کنند.

وی همچنین خواستار اصلاح فرهنگ کار شد و بیان داشت: امروز کار به معنای این است که همه کارمند دولت باشند اما باید فرهنگ کار را طوری تعریف کنیم که از کنار آن تولید ثروت داشته باشیم و این رسالت نخبگان است که این راهکار را تعریف کنند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: همچنین امیدوارم نخبگان برنامه های راهبردی برای استفاده از منابع انسانی و ایجاد بازار کار برای نیروهای جوان ارائه دهند و این راهکارها باید عملی و قابل اجرا در حد توان استان هرمزگان باشد.

جادری گفت: توسعه دریامحور نیز کاری اساسی و زیربنایی برای استان است که نباید نسبت به آن غافل باشیم.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi