تاریخ انتشار:۱۲ تیر ۱۳۹۵در ۱:۰۸ ب٫ظ کد خبر:10817

دبیر اجرایی حزب اسلامی کار:شهید الله دادی هم افتخار جنگیدن با اسراییل را دارد و هم داعش.

دبیر اجرایی حزب اسلامی کار شاخه استان کرمان: شهید الله دادی هم افتخار جنگیدن با اسراییل را دارد و هم داعش دبیر اجرایی حزب اسلامی کار شاخه استان کرمان گفت: جهان اسلام با دو معضل روبروست یکی اسراییل جنایتکار که نماد جعل و غیرقانونی و زر و ...

دبیر اجرایی حزب اسلامی کار شاخه استان کرمان:

شهید الله دادی هم افتخار جنگیدن با اسراییل را دارد و هم داعش

دبیر اجرایی حزب اسلامی کار شاخه استان کرمان گفت: جهان اسلام با دو معضل روبروست یکی اسراییل جنایتکار که نماد جعل و غیرقانونی و زر و زیور دنیاپرستی است و دیگری داعش که نماد تحجر، واپسگرایی، خشکمقدسی و کوری مذهبی است. شهید الله دادی مفتخر است با هر دو جنگید و به همه درس داد که اگر بخواهیم در مسیر حق و عدالت باشیم باید با هر دو جنگید.

ایران‌نژاد اضافه کرد: زندگی این بزرگوار هم نشان از همین شناخت و درک داشت. بی مهری هایی که در طول حیات این عزیز میبینیم گوشه ایی از عظمت کار آن مرد عزیز و مظلوم را می‌رساند

وی یا بیان اینکه در بعد درونی باید هر مسلمان آزاده هم با شیطان زر و زیور و دنیاپرستی و بی قانونی بجنگد و هم با شیطان تحجر و واپس گرایی و خشکمقدسی و خرافات، یادآور شد: انسانی که در این نبرد درونی پیروز شود می‌شود الله دادی. در جامعه هم انسان آزاده باید هم از مظاهر دنیاپرستی و بی قانونی و سرمایه اندوزی حرام همانند فیش های نجومی تبری بجوید و هم از مظاهر خشک مقدسی و تحجر و واپسگرایی.

این فعال سیاسی ادامه داد: اگر به فرمایشات حضرت امام راحل نیک بنگریم ایشان مظاهر اسلام آمریکایی را در همین دو مصداق می‌داند. اسلامی که شکم بارگی، دنیاطلبی و سرمایه اندوزی حرام را مصداق است میتوان با اسلام خشک‌مقدسی، تحجر، واپسگرایی و عدم درک زمانه دوبال جاهلیت نوین دانست. مسلمان و شیعه ایی که در سال۲۰۱۶ بتواند خود را از این دو آفت نگاهدارد پیروز است.

همچنین در این برنامه محسن ایران نژاد رییس سازمان جوانان استان و مهدیه نظری رییس سازمان جوانان شهرستان سیرجان و تعدادی از اعضا این تشکل حاضر بودند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi