تاریخ انتشار:۳۰ مرداد ۱۳۹۵در ۱۰:۴۹ ق٫ظ کد خبر:11335

فرماندار بم :افتتاح ۲ سالن چندمنظوره در بم به مناسبت هفته دولت

فرماندار بم :افتتاح ۲ سالن چندمنظوره در بم به مناسبت هفته دولت فرماندار بم گفت: در هفته دولت و در آستانه بازگشایی مدارس دو سالن چندمنظوره ورزشی در این شهرستان افتتاح می‌شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم، رضا اشک پیش از ظهر امروز در جلسه ...

فرماندار بم :افتتاح ۲ سالن چندمنظوره در بم به مناسبت هفته دولت

فرماندار بم گفت: در هفته دولت و در آستانه بازگشایی مدارس دو سالن چندمنظوره ورزشی در این شهرستان افتتاح می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم، رضا اشک پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر از بطن آموزش و پرورش بودند و خدمات ارزنده‌ای به ملت ما ارائه کردند.

وی افزود: انقلاب اسلامی ما شهدای زیادی تقدیم کرده و این شهدا هدفشان دفاع از میهن و ارزش‌های انسانی بود.یکی از راه‌های کمال انسان دستیابی به علم و فناوری است که این امر به‌وسیله آموزش و پرورش محقق می‌شود.

اشک ابراز داشت: در بحث مسائل آموزشی باید در مقطع ابتدایی اقدامات لازم صورت گیرد که البته در شهرستان اقدامات خوبی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته با بحث انتخاب رشته در مقطع متوسطه رویه‌رو بودیم که دانش‌آموزان به اجبار باید رشته ریاضی را انتخاب کنند و این امر نارضایتی دانش‌آموزان و خانواده‌ها را به دنبال داشت.

وی با تاکید بر بهادادن به دانش‌آموزان و تشویق آنها تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات خوبی که صورت گرقته دانش‌آموزان ما رتبه‌های خوبی در کنکور و سایر عرصه‌های علمی کسب کنند.

فرماندار بم با بیان اینکه خط‌کشی مقابل مدارس توسط شهرداری با هماهنگی راهنمایی و رانندگی انجام شده است، اظهار کرد: در هفته دولت و در آستانه بازگشایی مدارس دو سالن چندمنظوره ورزشی در این شهرستان افتتاح می‌شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi