تاریخ انتشار:۰۴ شهریور ۱۳۹۵در ۶:۰۴ ب٫ظ کد خبر:11392

راه اندازی شرکت هواپیمایی تفتان ایر در زاهدان.

راه‌اندازی شرکت هواپیمایی تفتان‌ایر در زاهدان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: به زودی شرکت هواپیمایی تفتان ایر در استان راه اندازی می شود. مکران نیوز : علی اوسط شمی در بازدید از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان و دیدار با کارکنان این ...

راه‌اندازی شرکت هواپیمایی تفتان‌ایر در زاهدان
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: به زودی شرکت هواپیمایی تفتان ایر در استان راه اندازی می شود.
مکران نیوز :
علی اوسط شمی در بازدید از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان و دیدار با کارکنان این اداره، افزود: اکنون یک فروند هواپیمای این شرکت در فرودگاه مهرآباد تهران در حال فعالیت است.

استاندار بیان کرد: فعالیت شرکت تفتان ایر می تواند در جذب سرمایه گذاران و افزایش سرمایه گذاری هیات های بازرگانی و همچنین جذب گردشگر به استان نقش موثری ایفا کند.

هاشمی افزود: در زمینه گردشگری باید با تشریح ظرفیت‌ها، مردم سایر نقاط کشور را با این منطقه آشتی دهیم، چراکه نگاه ایرانیان به سیستان و بلوچستان به عنوان یک منطقه گردشگری جا نیفتاده است.

این مسئول ادامه داد: باید جهت‌گیری سازمان میراث فرهنگی به سمت سیستان و بلوچستان معطوف شده و استان‌های برخورداری که معرف همه مردم هستند را در اولویت‌های بعد قرار دهد.

به گزارش ایسنا، استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان در سال ۹۶ به عنوان مقصد گردشگری ناشناخته کشور تعیین شده به همین سبب باید از تمامی ظرفیت‌ها و کارشناسان برای معرفی هر چه بهتر و بیشتر جاذبه های باستانی، تاریخی، طبیعی، فرهنگی و گردشگری استان بهره گیری شود.

وی تصریح کرد: جاذبه های بسیار زیادی در سیستان و بلوچستان وجود دارد که باید به بهترین شکل ممکن این ظرفیت ها به سایر استانهای کشور و دنیا معرفی شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi