تاریخ انتشار:11 شهریور 1395در 2:16 ب.ظ کد خبر:11519

تعداد ورودی ها به حرفه مهندسی در هرمزگان رضایت بخش نیست

مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان خواستار آسیب شناسی بیشتر در جمعیت ورود به حرفه مهندسی شد. به گزارش مکران ازبندرعباس، مهندس غلامحسین شیری در بازدید از نحوه برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانان فنی و معماران تجربی افزود: پذیرش در این آزمون بر اساس ...

مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان خواستار آسیب شناسی بیشتر در جمعیت ورود به حرفه مهندسی شد.
به گزارش مکران ازبندرعباس، مهندس غلامحسین شیری در بازدید از نحوه برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانان فنی و معماران تجربی افزود: پذیرش در این آزمون بر اساس کسب حد نصاب است و رقابتی بین داوطلبان برای پذیرش نیست.
وی با بیان اینکه تعداد پذیرفته شدگان سال گذشته این آزمون در استان هرمزگان رضایت بخش نبوده است، گفت: در برخی از رشته ها تعداد پذیرفت شدگان زیر ۱۰ درصد بوده که در یکی از رشته ها از ۳۱۴ نفر شرکت کننده فقط یک نفر پذیرش شده بود و این نیازمند آسیب شناسی جدی است.
به گفته مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان ، این آمار را باید از زمان تحصیل دانشجویان آسیب شناسی و مشکل اصلی در تعداد کم پذیرفته شدگان پیدا کرد.
وی در ادامه به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون اشاره کرد و بیان داشت: امسال دو هزار و ۶۸۷ نفر از مهندسان، ۵۷ نفر کاردان فنی و پنج نفر معمار تجربی برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند  که از مجموع دو هزار و ۹۹۸ نفر شرکت کننده، ۶۵۶ نفر خانم و دو هزار و ۳۴۲ نفر آقا هستند.

انتهای پیام/
آزاد کویک

بازدیدها: ۲۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi