تاریخ انتشار:۱۳ شهریور ۱۳۹۵در ۹:۰۴ ق٫ظ کد خبر:11536

افتتاح پانسیون پزشک و پانسیون سرایدار و داروخانه مرکزسلامت جامع بندزرک

با حضور فرماندار ویژه شهرستان میناب و معاونین و کلیه روسای دستگاههای اجرایی پانسیون پزشک و سرایدار و محل داروخانه مرکز سلامت جامعه بندزرک  افتتاح شد. به گزارش مکران از بندرعباس ، دکتر حمید رضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب در این مراسم گفت ...

با حضور فرماندار ویژه شهرستان میناب و معاونین و کلیه روسای دستگاههای اجرایی پانسیون پزشک و سرایدار و محل داروخانه مرکز سلامت جامعه بندزرک  افتتاح شد.

به گزارش مکران از بندرعباس ، دکتر حمید رضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب در این مراسم گفت : با  ساخت پانسیون پزشک در این مرکز سلامت جامعه ، پزشکان به صورت شبانه روزی در این مرکز مستقر می شوند باعـث افزایش ماندگاری و افزایش کیفیت خدمات بیشتر مردم این منطقه می شود.

وی افزود : برای ساخت  محل زیست پزشک و سرایدار و محل داروخانه مرکز سلامت جامعه بندزرک با زیربنای ۱۵۵متر مربع ، هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان و به منظور تجهیز این پانسیون ها ۳۰میلیون تومان اختصاص یافته هست .

دکتر بهزادی ضمن قدردانی از شورای اسلامی بندزرک گفت : مبلغ ۱۵ میلیون تومان نیز جهت ساخت این پروژه ، مشارکت شورای اسلامی بندزرک بوده است.

انتهای پیام /

آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi