تاریخ انتشار:۱۵ شهریور ۱۳۹۵در ۱:۵۱ ب٫ظ کد خبر:11567

ظرفیت بالای هرمزگان در تولید داروهای گیاهی

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از ارائه محصولات فناوران مراکز رشد پارک علم و فناوری در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس، علی فتی با بیان اینکه جشنواره و ...

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از ارائه محصولات فناوران مراکز رشد پارک علم و فناوری در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران خبر داد.
به گزارش مکران از بندرعباس، علی فتی با بیان اینکه جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران فرصت مناسبی برای فروش محصولات و بازاریابی واحدهای فناور است، خاطرنشان کرد، از این رو پارک علم و فناوری هرمزگان غرفه ای را برای معرفی محصولات واحدهای فناور این استان در اختیار دارد.
به گفته فتی، واحدهای فناوری که محصولات آنها در مرحله تولید یا وارد بازار شده اند برای بازاریابی و فروش در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه جشنواره گیاهان دارویی همه ساله با استقبال مردم مواجه می شود، گفت: محصولات پارک علم و فناوری هرمزگان نیز بازار پسند است از این رو فرصت مناسبی است تا به مشتریان معرفی شود.
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به ظرفیت گیاهان دارویی در هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت: با تلاش فناوران هرمزگانی از درختان و گیاهان موجود در هرمزگان محصولات خوبی تولید شده که علاوه بر استفاده از ظرفیت موجود باعث تحقق اقتصاد مقاومتی نیز خواهد شد.
گفتنی است، سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی ایران به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه ۹۵ در مصلی تهران در حال برگزاری است.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi