تاریخ انتشار:۱۶ شهریور ۱۳۹۵در ۱:۲۴ ب٫ظ کد خبر:11617

هیچ دانش آموزی نباید بعلت فقر مالی از تحصیل باز بماند

مدیر کل کمیته امداد هرمزگان در جلسه شورای مدیران این نهاد از سرکشی ماهیانه خیرین ، متکمین و مسئولین از ایتام و نیازمندان خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس، علی الهیاری گفت : رسیدگی هر چه بیشتر به وضعیت زندگی و مشکلات خانواده  های تحت ...

مدیر کل کمیته امداد هرمزگان در جلسه شورای مدیران این نهاد از سرکشی ماهیانه خیرین ، متکمین و مسئولین از ایتام و نیازمندان خبر داد.

به گزارش مکران از بندرعباس، علی الهیاری گفت : رسیدگی هر چه بیشتر به وضعیت زندگی و مشکلات خانواده  های تحت پوشش یکی از وظایف محوری امداد است که حداقل در ماه هر شهرستان با دعوت و تعامل خیرین و مسئولین از ۱۰ خانواده تحت پوشش دیدار و سرکشی صورت می پذیرد.

وی افزود : پیش بینی شده اگر در ماه از ۱۱۰ خانواده در هرمزگان توسط خیرین ، مردم و مسئولین سرکشی شود نیازهای فوری آنها رفع میگردد و بخشی از مشکلات اساسی مددجویان مرتفع می شود.
مدیر کل کمیته امداد هرمزگان در جمع مدیران ستادی و شهرستانهای استان گفت : جشن عاطفه ها در پیش است و بایست برای تامین نیازهای ضروری دانش آموزان نیازمند بخصوص پوشاک ، کفش و الوازم التحریر تلاش و جدیت بیشتری داشته باشیم ، همه مسئولین باید خود را در مقابل نیازمندان مسئول بدانند.
این مقام مسئول تاکید کرد : از ظرفیت آموزش و پرورش باید بخوبی استفاده شود و تعامل بیشتری صورت پذیرد تا نسبت به شناسایی سایر دانش آموزان نیازمند غیر تحت پوشش نیز انجام وظیفه نماییم ، هیچ دانش آموزی نباید بعلت فقر مالی از تحصیل باز بماند.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi