تاریخ انتشار:۱۷ شهریور ۱۳۹۵در ۴:۲۸ ق٫ظ کد خبر:11620

۲۵ هزار کارگاه در هرمزگان تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان ضمن اشاره به تازه ترین گزارش های تجزیه و تحلیل آماری گفت: بیش از ۲۵ هزار کارگاه در ۱۳ شهرستان این استان تحت پوشش خدمات بزگترین سازمان بیمه گر اجتماعی کشور قرار دارد. به گزارش مکران ازبنددرعباس، سید فاضل حیدری بلوکی هدف ...

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان ضمن اشاره به تازه ترین گزارش های تجزیه و تحلیل آماری گفت: بیش از ۲۵ هزار کارگاه در ۱۳ شهرستان این استان تحت پوشش خدمات بزگترین سازمان بیمه گر اجتماعی کشور قرار دارد.
به گزارش مکران ازبنددرعباس، سید فاضل حیدری بلوکی هدف از فعالیت سازمان تأمین اجتماعی را امنیت خاطر و زنده نگه داشتن امید در جامعه دانست و اظهار داشت: این سازمان بیمه گر در هرمزگان از طریق ١۶ شعبه دایم و اصلی، ٨ شعبه اقماری در شهرستان ها و همچنین دو واحد کارگزاری در بندرعباس برای تحقق این اهداف تلاش می کنند.
وی از تحت پوشش قرار گرفتن ۲۵ هزار و ۴۲۶ واحد کارگاهی در این استان سخن به میان آورد و افزود: از این تعداد، یکهزار و ۲۰ کارگاه دارای بیش از ۵۰ نفر بیمه شده و سایر کارگاه زیر ۵۰ نفر جمعیت تحت پوشش دارند.
حیدری بلوکی خاطرنشان کرد: بیشترین تعداد کارگاه ها مربوط به شهرستان بندرعباس است که شامل یکهزار و ۸۹۲ واحد با جمعیت تحت پوشش بالغ بر ۴۸۵ هزار نفر می باشد.
مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان گفت: بندر لنگه با ۴هزار کارگاه و جمعیت تحت پوشش ۱۳۶ هزار نفر و قشم با ۲هزار و ۳۱۴ کارگاه و جمعیت تحت پوشش ۶۸ هزار نفر در رتبه های بعدی قرار دارند.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi