تاریخ انتشار:۱۷ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۳۷ ق٫ظ کد خبر:11626

مسئولان تصمیمات حوزه اقتصادی را با تدبر اتخاذ کنند

رییس اتاق بازرگانی بندرعباس با اشاره به ناآرامی‌های ایجاد شده در بازار استان، گفت: تصمیمات و برنامه ها در حوزه اقتصادی باید با تدبر و نظرسنجی اتخاذ شود. به گزارش مکران از بندرعباس، محمدامین صباغی زاده درنهمین دستور کار کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان بندرعباس با ...

رییس اتاق بازرگانی بندرعباس با اشاره به ناآرامی‌های ایجاد شده در بازار استان، گفت: تصمیمات و برنامه ها در حوزه اقتصادی باید با تدبر و نظرسنجی اتخاذ شود.
به گزارش مکران از بندرعباس، محمدامین صباغی زاده درنهمین دستور کار کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان بندرعباس با بیان اینکه بازار همواره باید توسط مسئولان مورد ارزیابی و نظارت قرار گیرد، اظهار داشت: نظارت به معنای آرامش و هماهنگی در بازار است نه به معنای آشفتگی بازار.
وی افزود: تلاطمی که اکنون در بازار به نام مبارزه با اجناس خارجی را به خود گرفته جز خرابی و آشفتگی چیز دیگری به همراه ندارد.
رییس اتاق بازرگانی بندرعباس بیان داشت: راهکار جمع آوری اجناس خارجی از بازار برخورد ناشایست با بازاریان نیست و اگر مسئولان برنامه ای برای اجرا در بازار دارند اخلاق حرفه ای ایجاب می کند از بازاریان نیز نظرسنجی شود چرا که نبض اقتصادی کشور در دست بازاریان است و بازاریان نیز همواره پشتیبان نظام بوده اند.
صباغی زاده با بیان اینکه بازارها مطابق با نیازها و ذائقه های یک منطقه شکل می گیرند، ادامه داد: ذائقه مردم جنوب با مردم سایراستان های کشور متفاوت است و بازاریان با توجه به نیاز مردم منطقه، مغازه‌هایشان را چیدمان می کنند و حتی مراکز دولتی برای پذیرایی از میهمانانشان از محصولات خارجی استفاده می‌کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: مقوله قاچاق در هرمزگان مبحث تازه ای نیست و این در حالی است که نه هرمزگان مقصد قاچاق است و نه هرمزگانی قاچاقچی.
رییس اتاق بازرگانی بندرعباس تصریح کرد: درحالی هرمزگان نام قاچاق را با خود یدک می کشد که تنها مبادی ورود و خروج اجناس قاچاق است و اگر قاچاقی انجام می شود مربوط به هرمزگان نیست.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi