تاریخ انتشار:۱۷ شهریور ۱۳۹۵در ۸:۵۹ ق٫ظ کد خبر:11635

برای ارتقاء سطح و جایگاه شورای شهر با هیچ کسی تعارف نداریم

  حسام صمیمی کشکوئی گفت: باید در سال پایانی همچون گذشته شورا را به لحاظ جایگاهی در سطح شهر ارتقاء دهیم. به گزارش مکران از بندرعباس، نائب رئیس شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: ما اعضای شورای شهر برای اینکه شأن و منزلت شورا را در جایگاه واقعی ...

 

حسام صمیمی کشکوئی گفت: باید در سال پایانی همچون گذشته شورا را به لحاظ جایگاهی در سطح شهر ارتقاء دهیم.

به گزارش مکران از بندرعباس، نائب رئیس شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: ما اعضای شورای شهر برای اینکه شأن و منزلت شورا را در جایگاه واقعی خود قرار دهیم و در راستای خدمات رسانی دقیق و بهینه به مردم باید از تعارفات پرهیز کنیم.

صمیمی با اشاره به اینکه تسریع فعالیت های عمرانی از تأکیدات اعضای شورا می باشد، خاطر نشان کرد: تسریع فعالیت های عمرانی از تأکیدات اعضای شورا بوده و با توجه به طی شدن  فرصت ها از مجموعه شهرداری بندرعباس انتظار داریم دقت و سرعت بیشتری بر تمامی پروژه ها داشته باشند.

نائب رئیس شورای شهر بندرعباس با اشاره به جمع‌بندی و مشخص کردن اولویت‌های شورای شهر به ویژه در آخرین سال فعالیت خود در دوره چهارم گفت: در راستای افزایش خدمات رسانی بهینه به شهروندان و توسعه و عمران شهر باید سال آخر، سال جمعبندی پروژه ها باشد.

وی با اشاره به کاهش مشکلات ترافیکی در سطح شهر با احداث تقاطع های غیر همسطح، گفت: احداث تقاطع های غیر همسطح در شهر بندرعباس آبروی شورای چهارم، شهرداری و شهر بندرعباس است و براساس طرح جامع ترافیکی شهر بندرعباس، تا پایان سال جاری تعداد ۵ تقاطع غیرهم سطح توسط شهرداری بندرعباس احداث می شود.

صمیمی افزود: با توجه به کاهش ترافیک و سهولت تردد شهروندان درشهر ضرورت دارد که شهرداری اهتمام ویژه ای در اتمام این تقاطع ها داشته باشد

 

انتهای پیام /

آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi