تاریخ انتشار:۱۷ شهریور ۱۳۹۵در ۱:۳۲ ب٫ظ کد خبر:11650

سنجش بیش از ۹۵ درصد دانش آموزان بدو ورود به مدارس قشم

مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: با آغاز فعالیت پایگاه سنجش در این شهرستان، قریب به دو هزار و ۴۱۰ دانش آموز بدو ورود به مدرسه مورد ارزیابی سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی شده اند. به گزارش مکران از بندرعباس، بهرام پوراشرف با بیان اینکه سنجش نوآموزان ...

مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: با آغاز فعالیت پایگاه سنجش در این شهرستان، قریب به دو هزار و ۴۱۰ دانش آموز بدو ورود به مدرسه مورد ارزیابی سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی شده اند.

به گزارش مکران از بندرعباس، بهرام پوراشرف با بیان اینکه سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان از ۲۵ خردادماه ۹۵ سال جاری آغاز شده است، اظهار داشت: با پایان یافتن مرحله اول سنجش دانش آموزان در این ناحیه آموزشی، قریب به دو هزار و ۴۱۰ دانش آموز مورد ارزیابی اولیه طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی شده اند که این آمار بیش از ۹۵ درصد از دانش آموزان گروه هدف را شامل می شود.
وی افزود: از تعداد کل دانش آموزان مورد سنجش شده ،۱۷۰ دانش آموز به مرحله تخصصی تر ارجاع داده شدند.
پوراشرف شروع سنجش مرحله دوم را ۲۴ الی ۲۷شهریور ماه سال جاری در پایگاه دبستان فرهنگ اعلام و خاطر نشان کرد: شهرستان قشم به علت شرایط مهاجر پذیر بودن آن، هر ساله تعدادی از دانش آموزان به علت انتقال والدین یا ورود به جزیره از مرحله اول سنجش باز می مانند که به گفته وی با برنامه ریزی های صورت گرفته، سنجش این دانش آموزان در مرحله دوم انجام می گیرد.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi