تاریخ انتشار:۰۵ مهر ۱۳۹۵در ۷:۴۹ ق٫ظ کد خبر:12156

حضور عمو فتیله ای ها در بین دانش آموزان بندرعباسی

بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید عمو فتیله ای ها در بندرعباس و در بین دانش آموزان حضور یافتند. به گزارش مکران از بندرعباس،محمدرضا کهوری با اشاره به رسالت سازمان حمل و نقل و ترافیک در خصوص آموزش کودکان و نوجوانان در  تدوین و اجرای برنامه های آموزشی ...

بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید عمو فتیله ای ها در بندرعباس و در بین دانش آموزان حضور یافتند.

به گزارش مکران از بندرعباس،محمدرضا کهوری با اشاره به رسالت سازمان حمل و نقل و ترافیک در خصوص آموزش کودکان و نوجوانان در  تدوین و اجرای برنامه های آموزشی جهت ارتقاء سطح فرهنگ و رفتارهای صحیح ترافیکی گفت:  واحد آموزش سازمان همواره یادگیری رفتارهای صحیح ترافیکی را در قالب تئاتر ، اهداء بسته های آموزشی و آموزش عملی در اتوبوس شادی و مجموعه پارک ترافیک در سال تحصیلی ۹۵-۹۴   به تعداد ۵۴۸۱ نفر دانش آموز در مدارس شهر بندرعباس، تعداد ۱۵۰۴ نفر در مجموعه پارک ترافیک و همچنین ۱۰ محله از سطح شهر  آموزش داده است.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در خصوص حضور عمو فتیله ای ها در بندرعباس ،  افزود: سازمان مشارکت فعالی در راستای آموزش فرهنگ ترافیک به دانش آموزان توسط این هنرمندان  ارائه نمود.

وی اظهار داشت: تدوین و اجرای برنامه های آموزشی در قالب مسابقه و تئاتر و حضور هنرمندانی که به اجرای  برنامه های کودکانه می پردازند یکی از راهکارهای اساسی و موثر بر یادگیری کودکان می باشد .

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi