تاریخ انتشار:۰۷ مهر ۱۳۹۵در ۱:۴۲ ب٫ظ کد خبر:12270

بازنشستگان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان تقدیر شدند

  در مراسمی با حضور برخی از مدیران دستگاههای اجرایی و جمعی از کارکنان بازنشسته ادارات استان هرمزگان از بازنشستگان اداره کل راه و شهرسازی تجلیل به عمل آمد. به گزارش مکران از بندرعباس، مشاور امور بانوان و خانواده اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان اذعان داشت: ...

 

در مراسمی با حضور برخی از مدیران دستگاههای اجرایی و جمعی از کارکنان بازنشسته ادارات استان هرمزگان از بازنشستگان اداره کل راه و شهرسازی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش مکران از بندرعباس، مشاور امور بانوان و خانواده اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان اذعان داشت: تقویت فرهنگ ارزشمند ارج نهادن و احترام به قدر و منزلت بازنشستگان به عنوان اسوه‌های تجربه و خردورزی مطرح است و امیدواریم  امکان ارائه خدمات ارزشمند و در خور شان آن‌ها را داشته باشیم چرا که بازنشستگی پایان کار نیست و شروعی مجدد در عرصه زندگی با تجربه و مهارت است.

زهرا قاسمی خاطر نشان کرد: عزیزانی که ۳۰ سال از بهترین سال های زندگی خود را در اختیار سیستم نهاده اند، معامله ای است که تمام توان و نیروی جوانی خود را صرف آن نموده اند لذا شایسته است که از این عزیزان به بهترین وجه ممکن تقدیر شود.

 

در پایان مراسم لوح سپاس و هدایایی توسط شفیعی رئیس نمایندگی سازمان بازنشستگی استان هرمزگان به آقایان محمد رسولی، ابراهیم باسره، جمعه شمسایی، احمد داج و فرج پوری زاده اهدا شد.

انتهای پیام/

آزادکویک

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP