تاریخ انتشار:۰۷ مهر ۱۳۹۵در ۲:۵۸ ب٫ظ کد خبر:12288

کارگران و گروههای کار نمونه هرمزگان تجلیل می شوند

  مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از آغاز فرایند ثبت نام اینترنتی بیست وهشتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروههای کار و واحدهای نمونه هرمزگان در سالجاری خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس؛ کیامرث برخورداری افزود: ثبت نام بیست وهشتمین ...

 

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از آغاز فرایند ثبت نام اینترنتی بیست وهشتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروههای کار و واحدهای نمونه هرمزگان در سالجاری خبر داد.

به گزارش مکران از بندرعباس؛ کیامرث برخورداری افزود: ثبت نام بیست وهشتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروههای کار و واحدهای نمونه هرمزگان به مدت یک ماه از ۱۰ مهرماه آغاز و تا ۱۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همگام با سراسر کشور اقدام به شناسایی ومعرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان کرده و تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت نام کارگران و گروه کار نمونه از طریق ثبت نام اینترنتی به نشانی emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.

برخورداری یادآور شد: انتخاب و معرفی کارگران، گروههای کار و واحدهای تولیدی نمونه هر ساله در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، نیمه نهایی در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور صورت می پذیرد و برگزیدگان طی مراسمی تحت عنوان جشنواره امتنان، در استانها و در سطح کشور تجلیل می شوند.

 

جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و بمنظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi