تاریخ انتشار:۰۸ مهر ۱۳۹۵در ۱۲:۱۱ ب٫ظ کد خبر:12299

پیش‌بینی افزایش تحقق‌پذیری بودجه شهرداری بندرعباس در سال آینده

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری بندرعباس گفت: افزایش تحقق‌پذیری بودجه شهرداری بندرعباس یکی از اصلی‌ترین اهداف مجموعه برنامه‌ریزی و توسعه است که برای آن تلاش زیادی در حال انجام است. به گزارش مکران از بندرعباس؛اسماعیل موحدی در جلسه هماهنگی تهیه و تدوین بودجه ۹۶ شهرداری بندرعباس که ...

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری بندرعباس گفت: افزایش تحقق‌پذیری بودجه شهرداری بندرعباس یکی از اصلی‌ترین اهداف مجموعه برنامه‌ریزی و توسعه است که برای آن تلاش زیادی در حال انجام است.

به گزارش مکران از بندرعباس؛اسماعیل موحدی در جلسه هماهنگی تهیه و تدوین بودجه ۹۶ شهرداری بندرعباس که با حضور شهرداران مناطق سه‌گانه و مدیران سازمان‌های وابسته برگزار شد، اظهار کرد: نهادینه‌سازی برنامه‌ریزی در تمامی‌ حوزه‌ها، ارتقاء و تقویت نظارت بر اجرا و کنترل کلیه فرآیند‌ها و برنامه‌ها بر اساس ردیف اعتباری و برنامه سالانه رویکرد جدی این معاونت است.

وی با اشاره به اینکه تهیه و تدوین بودجه سال ۹۶ شهرداری بندرعباس از هم‌اکنون آغاز شده و با جدیت تمام در بحث‌های کارشناسی و برآوردی دنبال می‌شود، افزود: افزایش تحقق‌پذیری بودجه شهرداری بندرعباس یکی از اصلی‌ترین اهداف مجموعه برنامه‌ریزی و توسعه است که برای آن تلاش زیادی در حال انجام است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: افزایش بهره‌وری و ارایه خدمات به شهروندان از طریق اقدامات اصولی و هدفمند، یکی دیگر از نگاه‌های جدی در بحث برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری بندرعباس است که برای محقق شدن آن نیازمند همدلی و همراهی هرچه بیشتر درون‌سازمانی هستیم.

موحدی خواستار هماهنگی هرچه بیشتر سازمان‌های وابسته و مناطق سه‌گانه شهرداری بندرعباس در بحث تامین و تخصیص اعتبارات شد و ادامه داد: برنامه‌ریزی مهمترین اصل در سازمان‌ها در راستای دستیابی به اهداف است.

علی عامری، مدیر برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری بندرعباس نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: فعالیت‌های مبتنی بر برنامه‌ به منظور تحقق اهداف، یک رویکرد اساسی است و وظیفه ذاتی این مدیریت، طرح‌ریزی برای فعالیت‌ها و هدف‌گذاری کلان برای هر سازمان است.

وی همچنین با اشاره به اینکه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم، تصریح کرد: عملیاتی شدن بودجه و افزایش بهره‌وری یکی از مهمترین مسائلی است که باید در دستور کار سازمان‌ها و سایر بخش‌های شهرداری بندرعباس باشد.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi