تاریخ انتشار:۰۸ مهر ۱۳۹۵در ۴:۴۱ ب٫ظ کد خبر:12315

برپایی شش دوره آموزشی اطفا حریق برای جامعه صیادی قشم تا پایان سال با همکاری آتش نشانی

  رئیس اداره شیلات شهرستان قشم از بر پایی شش دوره آموزشی اطفاء حریق برای جامعه صیاری این شهرستان تا پایان سال جاری در حاشیه بازدید کارکنان شیلات شهرستان قشم از آتش نشانی  شهرستان قشم به مناسبت روز اتش نشانی خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس،محمد ...

 

رئیس اداره شیلات شهرستان قشم از بر پایی شش دوره آموزشی اطفاء حریق برای جامعه صیاری این شهرستان تا پایان سال جاری در حاشیه بازدید کارکنان شیلات شهرستان قشم از آتش نشانی  شهرستان قشم به مناسبت روز اتش نشانی خبر داد.

به گزارش مکران از بندرعباس،محمد پرورش با بیان تبریک به مناسبت روز آتش نشانان گفت: خوشبختانه تاکنون تعامل خوبی بین شیلات و آتش نشانی به ویژه در بحث های آموزشی بوده است.

وی با اشاره به جایگاه آموزش و پیشگیری در مباحث ایمنی گفت: با توجه به در معرض خطر آتش سوزی و حوادث طبیعی شناورهای صیادی،دوره های آموزشی و مانورهای برگزار شدن نقش مهمی در کاهش این حوادث و خطرات ناشی از آن داشته است.

پرورش تصریح کرد: شیلات همواره آماده پذیرش آموزش های لازم و به روز همگام با فناوری و تجهیزات به روز دنیاست، زیرا خود را برای ایمنی و امنیت صیادان دریا دل مسئول و متعهد می داند.

گفتنی است شهرستان قشم با بیش از هزار و ۱۴۰ فروند شناور صیادی نقش مهمی در فعالیت های شیلاتی استان دارد.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi