تاریخ انتشار:۰۸ مهر ۱۳۹۵در ۱۱:۳۵ ب٫ظ کد خبر:12340

پروژه‌های عمرانی طبق برنامه پیش‌بینی‌شده در حال پیشرفت است

شهردار بندرعباس با حضور در جلسه شورای شهر گفت: در دفاع مقدس اگر مرزداران از میهن اسلامی ما دفاع می‌کردند امروز معلمان از مرزهای اندیشه و علم ما دفاع می‌کنند و موجب تربیت نیروی انسانی کارآمد می‌شوند . به گزارش مکران از بندرعباس؛عباس امینی زاده بابیان اینکه ...

شهردار بندرعباس با حضور در جلسه شورای شهر گفت: در دفاع مقدس اگر مرزداران از میهن اسلامی ما دفاع می‌کردند امروز معلمان از مرزهای اندیشه و علم ما دفاع می‌کنند و موجب تربیت نیروی انسانی کارآمد می‌شوند .

به گزارش مکران از بندرعباس؛عباس امینی زاده بابیان اینکه در بازگشایی مدارس همکارانم در شهرداری بندرعباس به‌صورت شبانه‌روزی کارکردند، تصریح کرد: در آموزش‌وپرورش ناحیه یک ۴۲ مدرسه و در ناحیه دو ۳۱ مدرسه تحت پوشش قراردادیم که موجب رضایت فرهنگیان و مسئولان آموزش‌وپرورش استان شد .

امینی زاده با اشاره به اینکه پروژه‌های عمرانی طبق برنامه پیش‌بینی‌شده در حال پیشرفت است، خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری سه تقاطع غیرهمسطح به بهره‌برداری می‌رسد که این سه تقاطع شامل تقاطع (جنب طلائیه) که در حال تکمیل است، تقاطع جهانبار که اوضاع مناسب و سه دهانه آن در حال بستن میلگردهاست و تقاطع آزادگان که پایه‌ها تمام و عرشه در حال انجام است .

امینی زاده در خصوص برخی مشکلات تکمیل تقاطع‌های غیر همسطح، افزود: در تقاطع جهانبار یکی از مشکلات اساسی وجود برق فشارقوی بود که در تابستان به‌هیچ‌وجه امکان قطعش نبود اما مسئولان اداره برق وعده قطعی آن را در همین روزها داده‌اند که در این صورت این پروژه با سرعت بیشتری پیش می‌رود .

وی در پایان در خصوص طرح اعضای شورای شهر مبنی بر جانمایی محلی برای استقرار کارگران فصلی، اضافه کرد: کارگران فصلی تحت کنترل کمیسیونی هستند که در فرمانداری و استانداری تشکیل‌شده و شهرداری بندرعباس یکی از اعضای این کمیسیون است و در سال‌های گذشته زمینی از سوی شهرداری بابت این موضوع در اختیار دستگاه‌های ذی‌ربط قرار گرفت اما نتیجه‌ای نداشت و تا زمانی که اهرم قانونی در این خصوص نباشد، نمی‌توان خوش‌بین بود.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP