تاریخ انتشار:۱۲ مهر ۱۳۹۵در ۷:۱۲ ب٫ظ کد خبر:12411

لمس ضریب امنیت در سایه درایت و سخت کوشی نیرو انتظامی هرمزگان

دیدار شهردار و مدیران شهرداری بندرعباس با فرمانده انتظامی هرمزگان همزمان با هفته نیروی انتظامی، شهردار بندرعباس به همراه جمعی از مدیران و معاونین شهرداری بندرعباس با فرمانده انتظامی و روسای زیر مجموعه این نیرو دیدار کردند. به گزارش مکران از بندرعباس، عباس امینی‌زاده در این دیدار ...

دیدار شهردار و مدیران شهرداری بندرعباس با فرمانده انتظامی هرمزگان

همزمان با هفته نیروی انتظامی، شهردار بندرعباس به همراه جمعی از مدیران و معاونین شهرداری بندرعباس با فرمانده انتظامی و روسای زیر مجموعه این نیرو دیدار کردند.

به گزارش مکران از بندرعباس، عباس امینی‌زاده در این دیدار که در دفتر فرمانده انتظامی هرمزگان برگزار شد ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: اگر درایت و سخت کوشی و پیگیری کارکنان این مجموعه نبود، ضریب امنیتی که اکنون لمس می‌کنیم میسر نمی‌شد.

وی با اشاره به اینکه موضوع امنیت داخلی به زحمات مجموعه ناجا بستگی دارد، افزود: بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا علیرغم بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات پیشرفته، در کنترل امور امنیت داخلی خود دچار مشکل هستند.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای در سراسر کشور و خصوصا استان هرمزگان کاملا مشهود است، گفت: جا دارد ابتدا به عنوان یک شهروند و سپس به عنوان شهردار از اقدامات صورت گرفته توسط مجموعه نیروی انتظامی در سراسر استان تشکر و قدردانی نمایم.

امینی‌زاده همچنین عنوان کرد: خوشبختانه در مجموعه ناجا وظایف به خوبی انجام می‌شود و ما نیز وظیفه خود می‌دانیم در حد توان حمایت‌های لازم را انجام دهیم.

وی ادامه داد: شهرداری بندرعباس نیز با پیگیری در راستای ساماندهی بافت‌های فرسوده و ساماندهی معابر سعی دارد سطح خدمات رفاهی و عمومی را افزایش دهد.

سردار عزیزا… ملکی، فرمانده انتظامی استان هرمزگان نیز در ادامه این نشست ضمن تسلیت ایام محرم عنوان کرد: شخصا بخش‌های مختلف شهر را بررسی کرده و شاهد خدمات ارزنده‌ای که شهرداری بندرعباس ارایه کرده، هستم.

وی با اشاره به اینکه انکار تغییر در چهره شهر یک امر غیرقابل انکار است، ادامه داد: در تمام دنیا امنیت و مجموعه اتظامی وابسته به شهرداری است و ما نیز نسبت به تعامل با شهرداری اعتقاد ویژه داریم.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: کمک‌های مجموعه شهرداری بندرعباس در اجرای پروژه‌های عمرانی مجموعه انتظامی هرمزگان جای تقدیر و قدردانی دارد.

سردار ملکی اضافه کرد: ایجاد امنیت در خور شأن مردم، یکی از اصلی‌ترین اهداف مجموعه نیروی انتظامی در استان هرمزگان است، زیرا هیچ چیز به اندازه آسایش و امنیت برای مردم اهمیت ندارد.

وی همچنین از کاهش تعداد کشته‌ها و آسیب‌های ناشی از تصادفات جاده‌ای خبر داد و گفت: امیدواریم در حوزه‌های مختلف استان هرمزگان شاهد رشد و توسعه بیش از پیش باشیم.

انتهای پیام/

آزادکویک

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP