تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۵در ۳:۰۰ ب٫ظ کد خبر:12462

برگزاری همایش طلایه دارا ن فرهنگ ترافیک و تجلیل از نمونه های ترافیکی

  همزمان با  بزرگداشت هفته ناجا ، همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک و تجلیل از نمونه های ترافیکی برگزار گردید. به گزارش مکران از بندرعباس،مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس در حاشیه مراسم با اشاره به رسالت سازمان مبنی بر انجام فعالیت های حمل ...

 

همزمان با  بزرگداشت هفته ناجا ، همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک و تجلیل از نمونه های ترافیکی برگزار گردید.

به گزارش مکران از بندرعباس،مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس در حاشیه مراسم با اشاره به رسالت سازمان مبنی بر انجام فعالیت های حمل و نقلی در راستای  بهبود امر عبور و مرور گفت: اجرای فعالیت های سازمان در چارچوب قوانین و مقررات و تدین برنامه های بلند مدت و طرح های مورد نیاز حمل و نقل شهر نیازمند فرهنگ سازی در زمینه ترافیک می باشد.

محمدرضا کهوری با اشاره به توزیع بسته های آموزشی و فرهنگ حوزه ترافیک در این مراسم خاطر نشان کرد : فرهنگ ترافیک از سرمایه‌های مهم و ارزشمند اجتماعی است که فرهنگ‌سازی و اجرای آن نه برای یک قشر خاص بلکه برای همه شهروندان ضروری می‌باشد. عدم توجه به قوانین ترافیکی ممکن است این سرمایه را از بین برده و هزینه‌های بسیاری را به جامعه و افراد تحمیل کند.

وی افزود: همواره در جهت کاهش ترافیک و ارتقاء فرهنگ آن فعالیت ها و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت را  طراحی،تدوین و اجرا نموده ایم  که در این راستا  همکاری و تعامل با پلیس راهنمایی و رانندگی در دستور کار این سازمان می باشد تا با بتوانیم با بهره گیری از سیاستهای آموزشی مصوب  و با  تبیین و اجرای برنامه های آموزشی برای ارتقاء سطح فرهنگ ترافیک و رفتار ترافیکی  شهروندان  گامهای مهمی را برداریم.

گفتنی است در این مراسم از نمونه های ترافیکی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi