تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۵در ۳:۲۳ ب٫ظ کد خبر:12473

افتتاح خانه کودکان و نوجوانان امید در بندرعباس

خانه کودکان و نوجوانان امید با حضور مدیر کل بهزیستی هرمزگان در بندرعباس افتتاح شد. به گزارش مکران از بندرعباس ، مدیرکل بهزیستی در آیین افتتاح این مرکز ، تعداد مراکز فعال در امر نگهداری فرزندان بهزیستی در استان را ۵مرکز دولتی وغیردولتی عنوان کرد و افزود ...

خانه کودکان و نوجوانان امید با حضور مدیر کل بهزیستی هرمزگان در بندرعباس افتتاح شد.

به گزارش مکران از بندرعباس ، مدیرکل بهزیستی در آیین افتتاح این مرکز ، تعداد مراکز فعال در امر نگهداری فرزندان بهزیستی در استان را ۵مرکز دولتی وغیردولتی عنوان کرد و افزود : سازمان بهزیستی سعی دارد با بهبود شرایط خانه های کودکان و نوجوانان و واگذاری به بخش غیردولتی برای کودکانی که به دلایلی به طور دائم یا موقت از سرپرستی مؤثر و باصلاحیت محرومند، سرپناهی مناسب و امن همراه با خدمات و فعالیت های حرفه ای در جهت سلامت جسمی، اجتماعی، روانی و شرایط رشد و بالندگی معنوی و اجتماعی و علمی، همچنین خودکفایی برای آنان فراهم آورد.

مهین عسکری ادامه داد: حمایت، مراقبت و صیانت از حقوق و منافع کودکان و نوجوانان وانتقال موقت یا دائم با نظارت حرفه ای به دامان خانواده به عنوان اهداف اصلی دنبال می شود.

وی تصریح کرد: خانه کودکان و نوجوانان پسران ۱۲ تا ۱۸ ساله امید نیز یکی از مراکز غیردولتی و تحت نظارت اداره کل بهزیستی هرمزگان است که ظرفیت پذیرش و ارائه خدمات نگهداری ، مراقبت و پرورش به ۱۰ نوجوان ۱۲ تا ۱۸ ساله بی سرپرست و فاقد سرپرست مؤثررا داراست.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi