تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۵در ۶:۵۵ ب٫ظ کد خبر:12484

آمادگی ناوگان اتوبوسرانی بندرعباس جهت خدمات‌رسانی در ماه محرم

  مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری بندرعباس از آمادگی ناوگان اتوبوسرانی جهت خدمات‌دهی به عزادان در ایام ماه محرم خبر داد. به گزارش مکران از  بندرعباس، امید کاردانی با تسلیت ایام محرم، اظهار کرد: قبل از آغاز ماه محرم ستاد ویژه‌ای به مناسبت این ایام و در ...

 

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری بندرعباس از آمادگی ناوگان اتوبوسرانی جهت خدمات‌دهی به عزادان در ایام ماه محرم خبر داد.

به گزارش مکران از  بندرعباس، امید کاردانی با تسلیت ایام محرم، اظهار کرد: قبل از آغاز ماه محرم ستاد ویژه‌ای به مناسبت این ایام و در جهت سرویس‌دهی هرچه بهتر و جابجایی هیأت‌های مذهبی، مساجد، ارگان‌ها و غیره تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات در راستای ارایه خدمات مطلوب به هیأت‌ها و کاروان‌های عزاداری صورت گرفته است، ادامه داد: بیش از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی و سازمانی با نصب پرچم‌های محرمی جهت سهم بردن از برکات این شب‌ها و رفاه حال عزاداران حسینی فعالیت خواهند کرد.

کاردانی با اشاره به برگزاری مراسم‌های ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی، خاطر نشان کرد: در شب‌های تاسوعا و عاشورای حسینی و همچنین ظهر روز عاشورا و شب شام غریبان این سازمان اقدام به ارائه سرویس‌های ویژه و رایگان جهت جابجایی شهروندان می‌کند.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi