تاریخ انتشار:۱۵ مهر ۱۳۹۵در ۶:۱۷ ب٫ظ کد خبر:12513

مقوله سلامت شهروندان باید با جدیت و توجه بیشتری دنبال شود

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت وخدمات شهری شورای شهر بندرعباس گفت: مقوله سلامت شهروندان باید با جدیت و توجه بیشتری دنبال شود. به گزارش مکران از بندرعباس، رضاحیدری زاده در جلسه کمیسیون فوق که با حضور مدیران عامل سازمان میادین وساماندهی مشاغل غیررسمی شهرداری بندرعباس و خدمات ...

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت وخدمات شهری شورای شهر بندرعباس گفت: مقوله سلامت شهروندان باید با جدیت و توجه بیشتری دنبال شود.

به گزارش مکران از بندرعباس، رضاحیدری زاده در جلسه کمیسیون فوق که با حضور مدیران عامل سازمان میادین وساماندهی مشاغل غیررسمی شهرداری بندرعباس و خدمات موتوری شهرداری بندرعباس تشکیل شد اظهار کرد: در راستای توسعه سلامت و محیط زیست در شهر باید زیر ساختهای لازم فراهم شود و از ظرفیتهای موجود در شهر بندرعباس به بهترین نحو استفاده شود.

حیدری زاده گفت: باید تدابیر لازم برای ایجاد مناسب و متوازن مکانهای مختلف در شهر جهت تهیه مایحتاج زندگی بویژه میوه و سبزی بمنظور دسترسی آسان مردم همچون گذشته در دستور سازمان میادین شهرداری قرار گیرد.

وی افزود: سلامت شهروندان در اولویت برنامه های خدمات شهری قرار دارد.

حیدری زاده در پایان بیان کرد: در سال پایانی شورا عملکرد شورای شهر، مجموعه شهرداری وسازمانهای زیرمجموعه شهرداری باید در اذعان مردم مشخص ورصد شود و به دنبال این هستیم  که درجلسات کمیسیون خدمات شهری مشکلات و مسائل مربوط به شهروندان بررسی و حل شود.

 

مدیرعامل سازمان میادین، میوه وتره بار و ساماندهی مشاغل غیر رسمی در این جلسه گفت: احداث میدان مرکزی میوه و تره بار به منظور تأمین تسهیلات لازم جهت معاملات میوه و تره بار و تغذیه بازارهای روز، ایجاد سردخانه ها و انبارهای مورد نیاز در مجاورت میدان، ایجاد و توسعه بازارهای روز میوه و تره بار، ایجاد بازارهای فروش موقتی و جایگاههای موقت و نیز گسترش میدان مرکزی  و بازارهای روز میوه و تره بار، مطالعه و بررسی در مورد ایجاد صنایع  و تأسیسات جنبی میدان مرکزی مانند کارخانجات تولید جعبه و بسته بندی و …بخشی از وظایف سازمان می باشد.

محسن زمردی در ادامه با اشاره پروژه بزرگ میدان میوه و تره‌بار شهر بندرعباس، به مشخصات فیزیکی این مجتمع اشاره و بیان کرد: این پروژه دارای بیش از ۸۰ واحد غرفه میوه و تره بار است که در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث می‌شود .

وی ادامه داد: این مجتمع بزرگ علاوه بر مراکز خدماتی و تجاری و ساختمان اداری سازمان میادین و تره بار شهرداری بندرعباس را نیز شامل می‌شود .

زمردی گفت:این پروژه تاکنون از  پیشرفت ۵۰ درصدی برخوردار است.

وی با اشاره به احداث غرفه‌های میدان جدید میوه و تره‌بار شهر بندرعباس هر کدام به متراژ ۳۱۰ متر گفت: این غرفه‌ها شامل ۱۲ غرفه سبزی‌فروشی، خرده فروشی، بانک، رستوران، محل اقامت رانندگان، پارکینگ و غیره است.

انتهای پیام/

آزادکویک

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi