تاریخ انتشار:۱۷ مهر ۱۳۹۵در ۸:۳۷ ب٫ظ کد خبر:12562

تصرفات اراضی ملی بندرعباس رصد می شود

تصرف اراضی دولتی در استان هرمزگان بویژه بندرعباس وضعیت ویژه ای دارد و میزان تصرفات چشمگیر است. به گزارش مکران از بندرعباس، مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان با بیان این مطلب در مراسم معرفی اولین فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی زمین و مسکن هرمزگان افزود: ...

تصرف اراضی دولتی در استان هرمزگان بویژه بندرعباس وضعیت ویژه ای دارد و میزان تصرفات چشمگیر است.

به گزارش مکران از بندرعباس، مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان با بیان این مطلب در مراسم معرفی اولین فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی زمین و مسکن هرمزگان افزود: با فعال شدن یگان حفاظت از اراضی در راه و شهرسازی  میزان تصرفات کمتر خواهد شد.

غلامحسین شیری با بیان اینکه هرمزگان مقام دوم در رفع تصرف اراضی ملی دارد، افزود: از ابتدای امسال ۳۱۰هزار و ۹۳۹ مترمربع  با همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی در بندرعباس رفع تصرف شده است.

وی ارزش زمین های رفع تصرف شده را ۲۴۲ میلیارد تومان عنوان کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی بیان داشت: متصرفان اگر ببینند افرادی هستند که جلوی تخلفات آنها را می گیرند قطعا به این زمین ها تجاوز نمی کنند.

وی ابراز امیدواری کرد، یگان حفاظت از اراضی ملی زمین و مسکن بتواند نقش مفیدی در حفاظت و صیانت از اراضی محدوده شهر ایفا کند.

به گفته شیری با هماهنگی هایی که صورت گرفته اراضی ملی شامل زمین و مسکن با عکسبرداری و فیلمبرداری رصد می شود.

به گفته مدیر کل راه و شهرسازی با هماهنگی هایی که صورت گرفته تمامی نقشه های ساخت و سازی از سال ۸۳ به بعد مورد بررسی قرار می گیرد و ساخت و سازهای  پس از آن شناسایی و با متصرفان برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP