تاریخ انتشار:۲۴ مهر ۱۳۹۵در ۷:۴۹ ق٫ظ کد خبر:12665

افراط فوتبالی! به قلم محسن داوری

بازی ایران کره در ساعت شش بعد از ظهر سه شنبه۲۰ مهر ماه مصادف با تاسوعای حسینی برگزار شد . بازی ای که در نوع خود منحصر به فرد بود و انقدرمتن داشت که حاشیه های اطرافش از همیشه کمرنگ تر بود . بازی بعد ...

بازی ایران کره در ساعت شش بعد از ظهر سه شنبه۲۰ مهر ماه مصادف با تاسوعای حسینی برگزار شد . بازی ای که در نوع خود منحصر به فرد بود و انقدرمتن داشت که حاشیه های اطرافش از همیشه کمرنگ تر بود . بازی بعد از نود دقیقه با برد ایران و با خیر و خوشی و بدون هیچ اتفاق خاصی تمام شد و یکبار دیگر ایران را پر ازشور کرد . اما بعد از بازی شاید چراهای زیادی در اذهان به وجود امد . چرا عده ای اینقدر حساسیت ها را زیاد کردند چرا عده ای فوتبال ایران را تا باخت مجانی به کره و حتی محرومیت پیش بردند؟؟
شاید بهترین پاسخ را باز هم مردم همیشه در صحنه دادند . مردمی که با شور و شعور حسینی نشان دادند در همه شرایط عاشق و دوست دار اهل بیت هستند و حرمت امام شهیدشان را نگه میدارند. مردمی که با رفتارشان نشان دادند نیازی به کسانی ندارند که خود را دلواپس دین و مذهب می دانندو هر چند یکبار برای خودنمایی حتی جهت شادی بعد از گل نیز فتوا صادر میکنند و برای همه چیز مردم خط و نشان می کشند و این مردم خط بطلانی بر خیال این افراد کشیدند .
یا حسین

محسن داوری

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP