تاریخ انتشار:۲۴ مهر ۱۳۹۵در ۶:۴۹ ب٫ظ کد خبر:12669

کارگاه اخلاق حرفه‌ای و رفتار سازمانی پرسنل سازمان پارکها وفضای سبز

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز ازبرگزاری کارگاه اخلاق حرفه‌ای و رفتار سازمانی پرسنل سازمان پارکها وفضای سبزخبرداد. به گزارش مکران از بندرعباس؛ مصطفی خادم با اشاره به حضور ۳۰ نفر در این کارگاه ادامه داد: بهره‌گیری از تکنولوژی و منابع انسانی، همچنین انجام اصولی وظایف محول ...

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز ازبرگزاری کارگاه اخلاق حرفه‌ای و رفتار سازمانی پرسنل سازمان پارکها وفضای سبزخبرداد.
به گزارش مکران از بندرعباس؛ مصطفی خادم با اشاره به حضور ۳۰ نفر در این کارگاه ادامه داد: بهره‌گیری از تکنولوژی و منابع انسانی، همچنین انجام اصولی وظایف محول ‌شده، از ویژگی‌های با ارزش یک سازمان به‌شمار می‌رود و در نهایت، مدلی از میزان خدمات‌رسانی را ارائه می‌دهد که منجر به ماندگاری سازمان در اذهان می‌شود.
وی، برخورداری از روحیه جهادی و تفکری انسان‌دوستانه را مهم‌ترین خصوصیت اخلاقی پرسنل سازمان پارکهاوفضای سبز برشمرد و  وی افزود: در این دوره آموزشی با دعوت از جناب آقای حیدری زاده برگزار و مبانی علمی و عملی اخلاق حرفه ای در سازمان تبیین و تشریح شد.
خادم خاطرنشان کرد: رعایت موارد اخلاق حرفه‌ای و اداری در محیط کار، همچنین اهمیت دادن به وجدان کاری در جوامع مختلف و محیط‌های سازمانی موضوعاتی هستند که هیچ‌کدام از کارکنان سازمان پارکهاوفضای سبز نباید نادیده بگیرند؛ چراکه بدون شک در درازمدت منتج به تضعیف خدمت‌رسانی خواهد شد.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP