تاریخ انتشار:۲۵ مهر ۱۳۹۵در ۹:۴۳ ب٫ظ کد خبر:12701

مراسم تودیع و معارفه رئیس بزرگترین ناحیه آموزشی و پرورشی کشور

  مراسم تودیع و معارفه مدیران آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس با حضور مسئولین آموزش و پرورش استان و همکاران اداری و آموزشی این ناحیه آموزشی برگزار گردید . به گزارش مکران از بندرعباس ، مهرانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ...

 

مراسم تودیع و معارفه مدیران آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس با حضور مسئولین آموزش و پرورش استان و همکاران اداری و آموزشی این ناحیه آموزشی برگزار گردید .
به گزارش مکران از بندرعباس ، مهرانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در این مراسم ضمن تقدیر وتشکر از زحمات و تلاش های شبانه روزی و بی شائبه محمد قویدل در دوران مدیریت قبلی ، گفت:  مهمترین ظرفیت ما در آموزش و پرورش نیروی انسانی است.
معاون پرورشی و فرهنگی هرمزگان افزود : اصل تغییر مدیریت درنظام اداری یک اصل پذیرفته شده ولازمه پیشرفت برنامه ها است ،  لذا پیشرفت وارتقا فعالیتها باید سر لوحه ی کار  مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس قرار گیرد .
مهرانی در ادامه ی سخنان خود تصریح کرد: با توجه به اینکه ناحیه یک بندرعباس بزرگترین ناحیه آموزشی و پرورشی کشور است ، انتظار جامعه هم ازاین ناحیه به مراتب بالاتربوده و باید کوشید با استعانت از خداوند منان از تمامی ظرفیت های آن خصوصا ظرفیت نیروی متخصص انسانی که مدیران ومعلمین خدوم ، دلسوز و با تجربه که درکنارمان هستند ، حداکثر استفاده شود.
در ادامه این مراسم مدیر سابق ناحیه یک به ارائه گزارشی مختصر از افتخارات ناحیه یک آموزش و پرورش در سالهای گذشته و اخیر اشاره نمود و از پشتیبانی ها و حمایت های بی دریغ مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان تقدیر و تشکر نمود و برای مدیر جدید ناحیه یک آرزوی توفیق نمود .
اصغر بهرامی سعادت آبادی مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس نیز در ادامه این جلسه با تقدیر از زحمات محمدقویدل ،رئیس سابق آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس گفت: براساس سیاست های کلی وزارت آموزش و پرورش حرکت خواهیم کرد.
اصغر بهرامی افزود: با همکاری ، همدلی و تعامل همه جانبه همه همکاران امید است که بتوانیم چرخ آموزش و پرورش را بهتر از گذشته به گردش در آوریم و برنامه ها را قوی تر و منسجم تر اجرا نمائیم.
در ادامه این مراسم با اهدای لوح یادبود و سپاس ، مدیر سابق آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس تجلیل شد و اصغر بهرامی سعادت آبادی طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به عنوان سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس منصوب گردید .
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi