تاریخ انتشار:۲۶ مهر ۱۳۹۵در ۵:۱۵ ب٫ظ کد خبر:12742

سلامت بانوان ضامن سلامت جامعه

دکتر فاطمه نوروزیان مشاور امور بانوان و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس با توجه به فرا رسیدن هفته ملی سلامت بانوان گفت : تامین و حفظ سلامت بانوان همواره از اولویت های کاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بوده است . به گزارش مکران از ...

دکتر فاطمه نوروزیان مشاور امور بانوان و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس با توجه به فرا رسیدن هفته ملی سلامت بانوان گفت : تامین و حفظ سلامت بانوان همواره از اولویت های کاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بوده است .
به گزارش مکران از بندرعباس ،دکتر نوروزیان با اهمیت برشمردن سلامت بانوان گفت : در این هفته سعی بر این است که از جهات مختلف آموزش های لازم در زمینه پیشگیری از بیماریهای غیر واگیر ، تغذیه سالم ، تحرک بدنی و نشانگر های تغذیه ای به بانوان داده شود .
وی افزود : امسال با توجه به شعار اقتصاد مقاومتی در اقدام و عمل با  همکاری بسیار صمیمانه مدیر کل بانوان و خانواده استانداری جلسه ای با حضور مشاورین بانوان ادارات عضو کارگروه تخصصی بهداشت تشکیل شد و مقرر گردید که در راستای همگام سازی و کاهش هزینه ها در برگزاری این هفته از ظرفیت سایر ادارات همکار نیز استفاده گردد .
این مقام مسئول افزود : برنامه های متنوعی از جمله مسابقه آشپزی ، آموزش در خصوص مباحث مختلف ویژه بانوان توسط پزشکان خانم از طریق صدا و سیما ، غربالگری بانوان شاغل در برخی از ادارات ، مسابقات ورزشی ، کلاسهای آموزشی حضوری و چهره به چهره و فعالیتهای دیگری به مناسبت این هفته در ادارات انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi