تاریخ انتشار:۰۲ آبان ۱۳۹۵در ۱:۲۲ ب٫ظ کد خبر:12860

ورود ۶۰ دانش آموز قشمی به دانشگاه های دولتی

مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: از مجموع ۶۰ دانش آموز ورودی به دانشگاه های دولتی در سال جاری، ۲۲ مهندس و ۱۰ نفر در رشته پزشکی و وابسته به پزشکی قبول شده اند. به گزارش مکران از بندرعباس، بهرام پوراشرف با عنوان اینکه بیش از ۱۱۵ ...

مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: از مجموع ۶۰ دانش آموز ورودی به دانشگاه های دولتی در سال جاری، ۲۲ مهندس و ۱۰ نفر در رشته پزشکی و وابسته به پزشکی قبول شده اند.
به گزارش مکران از بندرعباس، بهرام پوراشرف با عنوان اینکه بیش از ۱۱۵ دانش آموز قشمی در رشته های علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک وارد دانشگاه ها شده اند، اظهار داشت: از این تعداد ۶۰ دانش آموز قشمی در دانشگاه های معتبر دولتی سراسر کشور ورود کرده اند.
وی از ورود ۱۰ دانش آموز قشمی به رشته های پزشکی سخن گفت و افزود: سه دانش آموز در رشته پزشکی، چهار دانش آموز در رشته های وابسته به پزشکی دانشگاه های دولتی و همچنین سه دانش آموز نیز در رشته پزشکی دانشگاه آزاد قبول شده اند.
پوراشرف قبولی رشته های مهندسی دانشگاه های دولتی را ۲۲ نفر عنوان کرد و خاطر نشان کرد: رشته های مهندسی کامپیوتر، برق، مکانیک، ارتباطات، عمران، معماری و نفت در شهر های، تهران، شیراز، زاهدان، تبریز، اصفهان، کرمان و بندرعباس از جمله مهمترین رشته های قبولی دانش آموزان قشمی در رشته های مهندسی است.
این مسئول تصریح کرد: دو دختر روستای کووه ای نفر نیز در دانشگاه فرهنگیان قبول شده اند که همکار ما در سال های آینده خواهند شد.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi