تاریخ انتشار:۰۲ آبان ۱۳۹۵در ۷:۱۱ ب٫ظ کد خبر:12878

شرکت ها و سازمانها شرایط بهره‌مندی بیشتر جوانان را از امکاناتشان فراهم کنند

استاندار هرمزگان درنشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان گفت: باید به سمت فرهنگ سازی و ایجاد گفتمان برای جا انداختن، مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و سازمان های موجود در بندرعباس که از امکانات، تجهیزات و تولید برخوردارند، پیش برویم تا شهر و عموم مردم با بهره‌مندی ...

استاندار هرمزگان درنشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان گفت: باید به سمت فرهنگ سازی و ایجاد گفتمان برای جا انداختن، مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و سازمان های موجود در بندرعباس که از امکانات، تجهیزات و تولید برخوردارند، پیش برویم تا شهر و عموم مردم با بهره‌مندی و منتفع شدن از این فعالیت‌ها به پایداری آنها نیز کمک کنند .
به گزارش مکران ازبندرعباس ،جاسم جادری با بیان اینکه نباید رویه طوری باشد که مردم با دید بی‌اعتمادی به شرکت‌ها و سازمان های استان نگاه کنند بیان داشت : از مسئولان مرتبط با امور ورزش و جوانان انتظار می‌رود لیست تمامی امکانات ورزشی و فرهنگی موجود در استان را احصا و شرایط بهره‌مندی بیشتر مردم و به خصوص جوانان را از این امکانات فراهم نمایند.
وی با بیان اینکه ایجاد فرهنگ ورزش، شناسایی نقاط ضعف و قوت و تدوین برنامه های اصولی برای پویایی جامعه در حوزه ورزش و سلامت از اهمیت بالایی برخوردار است افزود: هر کس در قالب شرکت‌ها و سازمان‌ها, امکانات و فعالیت دارد، باید نسبت به مسئولیت های اجتماعی خود واقف و پایبند باشد.

وی در ادامه خواستار برنامه ریزی در جهت کاهش مشکلاتی همچون طلاق و اعتیاد به خصوص در نسل جوان شد و گفت: در کنار نشست‌ها و احصا مشکلات، باید به سمت برنامه‌های عملیاتی و پیشنهادات و راهکارها پیش برویم.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه ورزش های همگانی نباید مختص به پخش از شبکه‌های ملی شود خاطر نشان کرد:برگزاری این گونه همایش ها باید با رویکرد و محوریت افزایش تحرک مردم و ترویج سلامت باشد.
انتهای پیام/
آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi