تاریخ انتشار:۰۸ آبان ۱۳۹۵در ۱۱:۵۶ ق٫ظ کد خبر:13026

اعضای شورای شهر بندرعباس در حیطه کاری خود در خدمت مردم بوده اند

فرماندار بندرعباس در این جلسه با توجه به جایگاه شورای های اسلامی شهر و روستا اظهار داشت : شورای شهر یکی از نهادهای مهم در سیستم مدیریت شهری محسوب می شود . به گزارش مکران از بندرعباس، احمدپویافر با تاکید اهمیت همکاری همه جانبه دستگاههای مربوطه ...

فرماندار بندرعباس در این جلسه با توجه به جایگاه شورای های اسلامی شهر و روستا اظهار داشت : شورای شهر یکی از نهادهای مهم در سیستم مدیریت شهری محسوب می شود .
به گزارش مکران از بندرعباس، احمدپویافر با تاکید اهمیت همکاری همه جانبه دستگاههای مربوطه با شورای اسلامی شهر عنوان داشت: شورای شهر بر اساس قوانین و مقررات مدیریت شهری وظایف مشخصی را در ارتقاء رفاه شهروندی دارند و امید است با پی گیری شورا نتیجه مطلوب تری حاصل شود و شاهد رضایت بیش تر شهروندان باشیم.
وی بیان داشت:تاکنون اعضای شورای شهر در حیطه کاری خود در خدمت مردم بوده اند ، امید است که بتوانند با تصمیم گیری خوب خدمات بهتر و موثر تری به شهروندان ارائه کنند.
فرماندار شهرستان بندرعباس در پایان بیان داشت: منتخبین مردم باید با رعایت قانون و التزام به آن در محور قانون گام بردارند و با همدلی و تعامل در حل مسائل و بررسی مشکلات شهری و با اراده و پشتکار قوی در خدمت مردم باشند.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi