تاریخ انتشار:۰۸ آبان ۱۳۹۵در ۲:۰۲ ب٫ظ کد خبر:13032

معاون فنی منطقه خلیج فارس مدیر منطقه غرب شد

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران طی حکمی مهندس مهرداد حقیقیان معاون فنی منطقه خلیج فارس را بعنوان مدیر منطقه غرب منصوب کرد. به گزارش مکران از بندرعباس، در این حکم آمده است: با عنایت به سوابق ارزشمند جنابعالی از تاریخ صدور این حکم ...

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران طی حکمی مهندس مهرداد حقیقیان معاون فنی منطقه خلیج فارس را بعنوان مدیر منطقه غرب منصوب کرد.
به گزارش مکران از بندرعباس، در این حکم آمده است: با عنایت به سوابق ارزشمند جنابعالی از تاریخ صدور این حکم شما را به سمت مدیر منطقه غرب منصوب می نمایم. امیداست با اتکال به نیروی لایزال الهی و همکاری کلیه همکاران محترم و پرتلاش منطقه غرب و با تقویت روحیه همدلی و مدیریت جهادی در جهت ارتقاء کمی و کیفی اهداف شرکت موفق و موید باشید.
از سوابق مدیریتی وی می توان به سرپرست و رئیس واحد نگهداری و تعمیرات خط منطقه لرستان به مدت ۱۳ سال اشاره کرد که از سال ۱۳۹۴ نیز بعنوان معاون فنی منطقه خلیج فارس منصوب شد.
مهندس علیرضا عطار مدیر منطقه خلیج فارس ضمن قدردانی از زحمات مهندس حقیقیان در دوره تصدی معاونت فنی منطقه خلیج فارس از انتصاب شایسته ایشان بعنوان مدیر منطقه غرب ابراز خوشحالی نمود و از خداوند متعال در مسئولیت جدید برای ایشان آرزوی توفیق نمود.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP