تاریخ انتشار:۰۹ آبان ۱۳۹۵در ۱۱:۰۷ ق٫ظ کد خبر:13055

اجرای طرح ساماندهی اتوبوس و مینی بوس دربندرعباس 

طرح ساماندهی اتوبوس و مینی بوسها در شهر بندرعباس از ۱۵ آبان ماه اجرا می گردد . به گزارش مکران از بندرعباس، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بندرعباس گفت : طرح ساماندهی اتوبوس و مینی بوسهای شهری از ۱۵ آبان با همکاری فرماندهی پلیس راهور در سطح شهر ...

طرح ساماندهی اتوبوس و مینی بوسها در شهر بندرعباس از ۱۵ آبان ماه اجرا می گردد .
به گزارش مکران از بندرعباس، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بندرعباس گفت : طرح ساماندهی اتوبوس و مینی بوسهای شهری از ۱۵ آبان با همکاری فرماندهی پلیس راهور در سطح شهر بندرعباس اجرایی می شود .
امید کاردانی افزود : تمامی اتوبوس و مینی بوسهایی که در خطوط شهری تردد می کننند باید بصورت ساماندهی شده تردد کنند افزود : فعالیت این اتوبوسها باید زیر نظر سازمان اتوبوسرانی شهر و حومه بندرعباس باشد و حتما پروانه بهره برداری از خطوط درون شهری بندرعباس را داشته باشند در غیر اینصورت با دارندگان این وسایل نقلیه از سوی پلیس راهور برخورد می شود .
وی با تاکید بر اینکه تمام اتوبوسها و مینی بوسهایی که در سطح شهر بندرعباس فعالیت می کنند اعم از اتوبوسهای شهری که قراردادشان با سازمان اتوبوسرانی به اتمام رسیده است و همچنین اتوبوسهایی که از خارج شهر به داخل شهر تردد می کنند و ایاب و ذهاب کارکنان شرکتهای غرب استان را برعهده دارند و حتی مینی بوسهایی که سرویس دهی مدارس را انجام می دهند و در خطوط شهر بندرعباس تردد می کنند ساماندهی و شناسنامه دار می شوند .
این مقام مسئول تصریح داشت : دارندگان اتوبوس و مینی بوسها جهت تردد در شهر بندرعباس می توانند با در دست داشتن مدارک ماشین و گواهینامه به واحد درآمد سازمان اتوبوسرانی مراجعه کنند تا مشمول برخورد با پلیس راهور و جرایم قانونی نشوند .
وی با بیان اینکه ، دارندگان این گونه وسایل نقلیه باید بصورت سالیانه برای اتوبوس ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال و مینی بوس ۱ میلیون و ۵۸۴ هزار ریال پرداخت کنند افزود : در ازای پرداخت ، برچسب عوارض سالیانه و برچسبی که سازمان اتوبوسرانی تهیه کرده بر روی درب وسیله نقلیه خود نصب می کنند .
کاردانی در ادامه هدف از اجرای طرح ساماندهی اتوبوس و مینی بوسهای درون شهر بندرعباس را برنامه ریزی و کنترل بهتر جهت ساماندهی اتوبوسها و خطوط معرفی کرد .
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر و حومه بندرعباس خاطر نشان ساخت : اجرای این طرح برای اولین بار در هرمزگان و بعد از شهرهای بزرگ تهران ، شیراز ، اصفهان ، مشهد اتفاق می افتاد که نشان دهنده اهمیت ویژه شهر بندرعباس می باشد .
وی افزود : اجرای طرح با همکاری مشترک سازمان اتوبوسرانی و پلیس راهنمائی و رانندگی پس از برگزاری جلسات و جمع بندی پیشنهادات دستگاه‌های مرتبط با موضوع برای اولین بار در بندرعباس به مرحله اجرا گذاشته شد.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP