تاریخ انتشار:۱۱ آبان ۱۳۹۵در ۰:۰۷ ق٫ظ کد خبر:13118

دستگیری شرور سابقه دار در قلعه گنج کرمان

دستگیری شرور سابقه دار در قلعه گنج کرمان فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج از دستگیری شرور مسلح و سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج از دستگیری شرور مسلح و سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبر داد. به گزارش ...

دستگیری شرور سابقه دار در قلعه گنج کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج از دستگیری شرور مسلح و سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج از دستگیری شرور مسلح و سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبر داد.

به گزارش مکران، سرهنگ “علی پرنگ” با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره زور گیری و سرقت مسلحانه موتور سیکلت از شهروندان ،عملیات جهت شناسایی و دستگیری این باند در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد : پس از اقدامات اطلاعاتی و تخصصی انجام شده ماموران انتظامی یگان امداد مخفیگاه یکی از اعضای این باند را یکی از روستاهای شهرستان شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده دارای هفت فقره مشارکت در سرقت مسلحانه است،افزود: عملیات جهت شناسایی و دستگیری اعضای این باند همچنان ادامه دارد.

وی همچنین در ادامه گفت:این شرور دستگیر شده جهت بازجویی های بیشتر به اداره آگاهی انتقال و پس از سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی تحویل داده شد.

پرنگ در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس خود در سطح استان اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و مخلان امنیت عمومی ، نظم و آرامش مردم را بهم بزنند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP