تاریخ انتشار:۲۳ آذر ۱۳۹۵در ۰:۰۲ ق٫ظ کد خبر:13517

رئیس دانشگاه آزاد : ضرورت ارتقای فضای آموزشی دانشگاه آزاد منوجان

ضرورت ارتقای فضای آموزشی دانشگاه آزاد منوجان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد منوجان گفت: با توجه به ظرفیت موجود دانشگاه این مجموعه نیاز به ساختمانی جدید و مناسب دارد. به گزارش صبح مکران از منوجان، مرتضی خزایی عصر امروز در بازدید رئیس و دبیر هماهنگی ...

ضرورت ارتقای فضای آموزشی دانشگاه آزاد منوجان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد منوجان گفت: با توجه به ظرفیت موجود دانشگاه این مجموعه نیاز به ساختمانی جدید و مناسب دارد.

به گزارش صبح مکران از منوجان، مرتضی خزایی عصر امروز در بازدید رئیس و دبیر هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از دانشگاه آزاد اسلامی منوجان اظهار داشت: این دانشگاه سال ۹۰ تأسیس شد و اکنون حدود ۷۰۰ دانشجو و ۲۰ رشته فعال دارد.

وی بیان داشت: این مجموعه توانسته است با ظرفیت‎های موجود آموزشی و پژوهشی اعتماد قشر دانشجو و نخبه شهرستان منوجان را به خود جلب کند.

خزایی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت موجود دانشگاه این مجموعه کفاف ۷۰۰ دانشجوی فعال را نمی‎دهد و نیاز به ساختمانی جدید و مناسب دارد.

فرماندار منوجان نیز در این بازدید اظهار داشت: بخشی از دانشجوهای شهرستان به دلیل هم‌جوار بودن با استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان از این دو استان هستند.

حسین صادقی افزود: می‎طلبد به دلیل ورود دانشجو از شهرستان‎های هم‌جوار نگاه ویژه‎ای به ساختمان و فضای آموزشی این دانشگاه شود.

وی عنوان کرد: منوجان ۷۵ هزار نفر جمعیت دارد که عمده‎ترین جمعیت این شهرستان را جوانان تشکیل می‎دهند.

به گزارش فارس، بابک آل طه رئیس و محمود آقاخانی دبیر هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان پس از حضور در مزار شهدای گمنام از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان منوجان بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که قرار بود، ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد منوجان افتتاح شود که به دلیل کمبود فضای لازم برای دانشجویان مورد تأیید قرار نگرفت.
انتهای پیام/….

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi