تاریخ انتشار:۰۷ دی ۱۳۹۵در ۲:۲۷ ب٫ظ کد خبر:13598

دستور فرماندار بندرجاسک به شهردار: همه کارگران روزمزد باید بیمه شوند

به گزارش مکران همه ی کارگران روز مزد شهرداری بندرجاسک باید حقوق خود را تمام و کمال دریافت نمایند و بیمه شوند. محمد احمدی فرماندار جاسک حدود یک ماه قبل  در جمع کارگران شهرداری این شهرستان خطاب به شهردار گفت: کارگران روز مزد شهرداری باید حقوق ...

به گزارش مکران همه ی کارگران روز مزد شهرداری بندرجاسک باید حقوق خود را تمام و کمال دریافت نمایند و بیمه شوند.

محمد احمدی فرماندار جاسک حدود یک ماه قبل  در جمع کارگران شهرداری این شهرستان خطاب به شهردار گفت: کارگران روز مزد شهرداری باید حقوق و مزایای خود را دریافت نمایند و تا پایان دی ماه این امر توسط شهردار محقق گردد.

احمدی افزود: در جامعه ی امروز نقش کارگران یک نقش کلیدی جهت توسعه ی پایدار کشور می باشد و دولت بایستی نسبت به حقوق و مطالبتاشان اقدام نماید.
فرماندار جاسک همچنین خواستار پیگیری های سریع شهردار نسبت به بیمه ی کارگران روز مزد شد و بیان کرد: شهرداری باید با آگاهی و سیاست های سیستمی خود  درآمد زایی داشته باشد تا بتواند حقوق کارگران را به موقع و در اسرع وقت بپردازد.

متاسفانه با گذشت یک ماه و همچنین پایان مهلت فرماندار شهرستان جاسک به شهردار، همچنان کارگران در بلاتکلیفی بسر می برند و هیچ کدام نه بیمه شده اند و نه حقوقی دریافت کرده اند.

سوال اینجاست که آیا شهردار نسبت به مطالبات کارگران کم کاری کرده است و یا اینکه شهرداری بندرجاسک درآمدی جهت پرداخت حقوق کارگران ندارد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi