تاریخ انتشار:۱۲ دی ۱۳۹۵در ۱۰:۰۱ ب٫ظ کد خبر:13658

شرور معروف رودبارجنوب (الف.ج) به اعدام محکوم شد

حکم اعدام برای یکی از اشرار مشهور جنوب کرمان رییس دادگاه انقلاب کرمان گفت: «الف .ج» یکی دیگر از اشرار مشهور جنوب استان کرمان به جرم افساد فی الارض و محاربه به اعدام محکوم شد. به گزارش مکران به نقل از ایسنا : احمد قربانی در ...

حکم اعدام برای یکی از اشرار مشهور جنوب کرمان

رییس دادگاه انقلاب کرمان گفت: «الف .ج» یکی دیگر از اشرار مشهور جنوب استان کرمان به جرم افساد فی الارض و محاربه به اعدام محکوم شد.

به گزارش مکران به نقل از ایسنا : احمد قربانی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: این شرور در در طول سالیان متمادی باعث ایجاد رعب و و حشت و نا امنی در بین مردم جنوب استان کرمان شده بود.

وی بیان کرد: این شرور به اتهام محاربه و افساد فی الارض مورد محاکمه قرار گرفت و پس از اتمام دادرسی در خصوص اتهامات وی حکم اعدام صادر شده است.

این مقام قضائی تصریح کرد: این شرور جرائمی از قبیل قتل عمدی، سرقت، راهبندان، گروگانگیری و اخاذی که تمامی این جرائم به وسیله اسلحه جنگی کلاشنیکف صورت گرفته است در پرونده سیاه خود دارد.

وی اعلام کرد: باند شرور مذکور در سال ۱۳۹۴ در حالیکه چهارنفر گروگان را در کوههای اطراف جیرفت نگهداری می کردند مورد شناسائی ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان قرار گرفته و پس از درگیر شدن با ماموران و کشته شدن یکی از اعضای باند، چهار گروگان آزاد و مجرم و سایر اعضای باند متواری شده بودند.

رئیس دادگاه انقلاب کرمان خاطرنشان کرد: در عملیات دستگیری مجرم مقداری سلاح و مهمات و سایر تجهیزات کشف و ضبط شده بود.

وی گفت: این شرور علاوه بر اینکه خود موجب نا امنی و رعب و وحشت در جامعه بود اقدام به نگهداری گروگان برای دیگران هم می کرد به این صورت که سایر اشرار و قاچاقچیان که اختلاف حساب با مشتریان خود داشتند به منظور تسویه حساب واخاذی افرادی را گروگان گرفته و جهت نگهداری تحویل شرور مذکور می دادند و پس از تسویه حساب گروگانها را آزاد می کردند.

این حکم ظرف ۲۰ روز پس از ابلاغ قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور می باشد چنانچه حکم صادره قطعی شود پرونده جهت اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال خواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi