تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:1403

کمبود ۱۲۰۰ معلم در مناطق کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان

امیری کهنوج در تذکر شفاهی عنوان کرد: چهارشنبه ساعت ۱۲:۳۰ کمبود 1200 معلم در مناطق کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان سرویس: صحن نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان در مجلس در تذکر به وزارت آموزش و پرورش، گفت: اکنون حوزه انتخابیه بنده با کمبود ...
امیری کهنوج در تذکر شفاهی عنوان کرد:
چهارشنبه ساعت ۱۲:۳۰

کمبود 1200 معلم در مناطق کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان

کمبود ۱۲۰۰ معلم در مناطق کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان
سرویس: صحن
نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان در مجلس در تذکر به وزارت آموزش و پرورش، گفت: اکنون حوزه انتخابیه بنده با کمبود ۱۲۰۰ معلم مواجه است و نیاز است که برای رفع نیازها اقدام شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمدرضا امیری کهنوج در نشست علنی امروز(چهارشنبه ۲۲ مرداد) مجلس شورای اسلامی، گفت:در روستاهای کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریاب با ۱۲۰۰ معلم در مقاطع مختلف نیاز دارد و اکنون مدارس به صورت شیفتی اداره می شوند، از این رو نیاز است که مسئولین وزارت آموزش و. پرورش نسبت به رفع نیازها اقدام کنند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما همچنین خواهان افزایش سهمیه بومیان در دانشگاه فرهنگیان هستیم.

وی در تذکر به وزارت راه و شهرسازی نیز گفت: در شهرستانهای قلعه گنج و فاریاب ۲ بیمارستان ۳۲ تخت خوابی در حال احداث است، اما به دلیل عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران از سوی وزارت راه و شهرسازی شاهد نیمه تمام ماندن این پروِژه ها هستیم، در صورتی که آنها بیش از ۹۵ درصد رشد داشته اند و انتظار می رود که نسبت به پرداخت بدهی هرچه سریعتر اقدام شود.

وی همچنین در تذکر به وزارت نیرو و نفت عنوان کرد: در شرکت مبنا و مهتاب گستر در حضور وزیر نیرو وعده دادند که فاز اول نیروگاه کهنوج را در خرداد ماه ۹۳ وارد مدار کنند، اما متاسفانه به وعده خود عمل نکردند و وزیر نیرو باید در این قضیه ورود کند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریان در مجلس تصریح کرد: وزارت نفت نیز عهده دار گازرسانی به این نیروگاه بوده که تاکنون به وعده خود عمل نکرده است

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi