تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۵در ۳:۵۲ ب٫ظ کد خبر:14537

برگزاری اولین یاد واره شهدای شهر بمپور با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه

برگزاری اولین یاد واره شهدای شهر بمپور با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه اولین یادواره ۳۵ شهید شهر بمپور با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه استان و حضور پر شور مردم شهر بمپور برگزار شد . سردار معروفی فرمانده سپاه استان در ...

برگزاری اولین یاد واره شهدای شهر بمپور با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه

اولین یادواره ۳۵ شهید شهر بمپور با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه استان و حضور پر شور مردم شهر بمپور برگزار شد .

سردار معروفی فرمانده سپاه استان در این همایش گفت :
به گزارش مکران شهر بمپور با تقدیم سی و پنج شهید والا مقام از ابتدای انقلاب تا کنون نقش عمده ای را در به ثمر رسیدن درخت تنومند انقلاب به عهده داشته است .
معروفی در حاشیه این یادواره با بیان رشادت های شهدا و رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی گفت :
این انقلاب ثمره خون هزاران شهید و رزمنده و جانباز است که به فرمان رهبری لبیک گفته و در میادن جبهه حضور پیدا کردند .
وی ادامه داد :
شهر بمپور به عنوان یکی از ولایی ترین شهرهای کشور می باشد که همواره مورد توجه مقام معظم رهبری بوده است و نقش رزمندگان و شهدای این شهر در جبهه نقشی ارزشی و جهادگونه بوده است .
معروفی در ادامه گفت :
حضور سی و پنج شهید والا مقام در این شهر و افتخار میزبانی از سه شهید گمانم دیگر در آستانه سال نو و میزبانی به حق و شاسپیسته مردم این شهر برگ زرینی از این انقلاب را رقم زده است .
سردار معروفی در ادامه با گرامی نگاه داشتن یاد دو سردار رشید اسلام سردار شهید یاسر بهشتی و شهید ولی فتح مرادی گفت : بر ما واجب است امروز با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا و دیدار با خانواده های آنان و توجه به عظمت مقام شهیدان قدم برداریم و با اندیشیدن اخرین توصیه های شهدا به آیندگان در مسیر راه آنها قدم بر داریم .
وی در پایان گفت :
بنده افتخار این را داشتم که در زمان جنگ مدتی را در کنار شهید مرادی بودم و هم رزم ایشان بودم و دیدم که ایشان هم مانند سردار بهشتی چه رشادت هایی که در این مسیر نداشتند .
در ادامه این یادواره از خانواده های سی و پنج شهید این شهر تجلیل به عمل آمد .
اولین یادواره شهدای شهر بمپور با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه استان و جمعی کثیری از مردم و معتمدین و روحانیون شیعه و سنی در این شهر برگزار شد .

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi