تاریخ انتشار:۲۳ اسفند ۱۳۹۵در ۰:۲۵ ق٫ظ کد خبر:14546

اولین نشست مشورتی دهیاران و شوراهای بخش مرکزی فنوج با بخشدار جدید

اولین نشست مشورتی دهیاران و شوراهای بخش مرکزی فنوج با بخشدار جدید به گزارش صبح مکران از فنوج : امروز صبح نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی با حضور آقای بلیده ای بخشدار مرکزی فنوج و دهیاران و روسای شوراها برگزار گردید. در این جلسه ...

اولین نشست مشورتی دهیاران و شوراهای بخش مرکزی فنوج با بخشدار جدید

به گزارش صبح مکران از فنوج : امروز صبح نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی با حضور آقای بلیده ای بخشدار مرکزی فنوج و دهیاران و روسای شوراها برگزار گردید.

در این جلسه بخشدار مرکزی فنوج ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو ،شوراهای اسلامی روستایی و دهیاری ها را دو نهاد مدیریتی روستایی که بر اساس روی کرد و سیاست های جمهوری اسلامی برای پیش برد برنامه های توسعه ای و سیاسی در مناطق روستایی تأسیس و مورد حمایت قرار گرفته ، دانستند.

آقای بلیده ای وظیفه اصلی دهیاران را ایجاد تعامل مطلوب و دوسویه بین مسئولان و مردم عنوان نموده و این کار را برای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر روستاها مفید دانستند.

همچنین ایشان در خصوص توجه بیش از پیش دهیاران به مسائل فرهنگی روستاها و کنترل ساخت و سازهای غیر مجاز و صدور پروانه های ساختمانی ، حفظ و حراست از منابع ملی و توجه و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم سخنانی ایراد نمودند.

وی همچنین برگزاری انتخاباتی سالم را دغدغه همه مسئولین شهرستان دانسته و ضمن تاکید بر بی طرفی دهیاران در انتخابات اظهار داشت : مهم نیست چه کسی رای می آورد ، مهم آنست که همه کاندیداها اصلح هستند و مهم تر آنکه مردم آنها را انتخاب می کنند و آنچه که مردم انتخاب می کنند حتماً خیر است و آنچه که مهم تر از همه چیز است، حضور باشکوه مردم همچون گذشته در پای صندوق های رای می باشد.
در ادامه ایشان دهیاران را بعنوان بازوان توانمند بخشداری در روستاها دانسته و دهیاران را به ایجاد وحدت رویه و همدلی با مردم رهنمود ساختند.
و ارتباط با نهاد های مردمی و نخبگان روستا را جزء اولویت ها برشمردند.

در پایان بخشدار مرکزی فنوج از حضور دهیاران تقدیر و تشکر نموده و آنها را به تلاش مضاعف در مسیر آبادانی روستاها ترغیب نمودند .

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP