تاریخ انتشار:۲۷ تیر ۱۳۹۶در ۳:۰۴ ب٫ظ کد خبر:15304

*”خوش خبری سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر برای شهروندان نیکشهری”*

*"خوش خبری سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر برای شهروندان نیکشهری"* سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر: *توسعه خدمات درمانی بیمارستان نیکشهر* از الویتهای دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر است. به گزارش مکران: دکترمحمد مهران امینی فردسرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر طی بازدید سرزده ای که از بیمارستان محمدرسول الله(ص)نیکشهر ...

*”خوش خبری سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر برای شهروندان نیکشهری”*

سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر:
*توسعه خدمات درمانی بیمارستان نیکشهر* از الویتهای دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر است.

به گزارش مکران: دکترمحمد مهران امینی فردسرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر طی بازدید سرزده ای که از بیمارستان محمدرسول الله(ص)نیکشهر داشت از تمام بخشهای این بیمارستان بازدید نمودند و
خدمات درمانی ارائه شده به بیماران نیکشهری را *مطلوب* ارزیابی کرد.

وی ضمن تاکید بر *تکریم ارباب رجوع* از توسعه خدمات درمانی نیکشهر خبر داد و افزود: باتوجه به پیگیریهای انجام شده بزودی شاهد توسعه خدمات درمانی بیمارستان محمدرسول الله(ص) با افزودن تجهیزات جدید خواهیم بود بطوریکه روند اعزام بیماران به زیرنصف کاهش پیدا خواهد کرد.

وی افزود:باتوجه به بررسی انجام شده و انجام ۵۰مورد اعمال جراحی ارتوپدی طی سه ماه اول سال جاری و راه اندازی بخشهای ویژه icu و ccu و مراقبتهای ویژه نوزادان،اعمال جراحی چشم و “استقرار متخصص قلب برای اولین بار در نیکشهر” عملکرد خدمات تخصصی ارائه شده این مرکزدرمانی را مطلوب ارزیابی کرد.

دکتر امینی فرد از عزم راسخ و جدی دانشکده بر توسعه خدمات درمانی استاندارد در نیکشهر خبر داد و ادامه داد: باتوجه به موقعیت ویژه نیکشهر و قرارگرفتن در مرکز محورجاده ترانزیت چابهار و افزایش روزافزون مراجعین جهت دریافت خدمات درمانی به این بیمارستان بزودی با *نصب تجهیزات پزشکی جدید* شاهد ارتقای محسوس و چشمگیر خدمات تخصصی درمانی در منطقه خواهیم بود.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی افزود: بیمارستان نیکشهر علاوه بر شهروندان نیکشهری ارایه دهنده خدمات درمانی به شهروندان فنوجی و قصرقندی هم هست و جمعیتی تقریبا حدود ۳۰۰هزارنفر تحت پوشش خدمات درمانی این بیمارستان هستند بنابراین ضمن ارتقای خدمات بهداشتی درمانی قصرقند و فنوج همزمان توسعه خدمات درمانی نیکشهر را نیز دنبال خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi