تاریخ انتشار:۲۸ تیر ۱۳۹۶در ۶:۵۸ ق٫ظ کد خبر:15324

حضور مدیر کل بهزیستی هرمزگان در جمع اعضای جامعه معلولین استان

ایجاد زمینه مناسب حرفه آموزی ، کسب مهارت و اشتغال معلولین مهمترین هدفی است که جامعه معلولین استان در مجتمع شهید عیسی کریمی دنبال می کند. دکتر مهین عسکری که به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی در جمع اعضای جامعه معلولین استان حضور یافت ، ضمن بازدید ...

ایجاد زمینه مناسب حرفه آموزی ، کسب مهارت و اشتغال معلولین مهمترین هدفی است که جامعه معلولین استان در مجتمع شهید عیسی کریمی دنبال می کند.

دکتر مهین عسکری که به مناسبت فرارسیدن هفته بهزیستی در جمع اعضای جامعه معلولین استان حضور یافت ، ضمن بازدید از مجتمع شهید عیسی کریمی  و استماع گزارش فعالیت و دغدغه های نمایندگان معلولین در این مجتمع توانمندسازی جامعه هدف را از اولویت های سازمان عنوان کرد و افزود : ایجاد زمینه حرفه آموزی ، کسب مهارت و اشتغال معلولین مهمترین دستاورد جامعه معلولین در مجتمع شهید عیسی کریمی خواهد بود.

دکتر مهین عسکری با اعلام آمادگی در خصوص هر نوع همکاری و همراهی با جامعه معلولین در رسیدن به اهداف ، نهادهای غیردولتی را بازوان توانمند سازمان دانست و از جامعه معلولین خواست همچون گذشته با همت ، دانش و تعهد یاریگر سازمان در دستیابی به اهداف عام المنفعه و تخصصی باشند.

محمد حسن استاد مدیر عامل جامعه معلولین نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته ایجاد زمینه مناسب جهت حرفه آموزی و کسب مهارتهای فنی و حرفه ای ، ایجاد اشتغال تولید با توجه به نوع معلولیت و توانایی های معلولین و ایجاد تعاونی مسکن و راه اندازی کارگاه خیاطی و فرش را بخشی از فعالیت های جامعه معلولین عنوان کرد

وی با تقدیر از همراهی و همدلی مدیر کل ، معاون توانبخشی و دیگر مسئولین بهزیستی هرمزگان خواستار همراهی مسئولین در راه اندازی تاکسی سرویس ویژه معلولین ، راه اندازی کارگاههای صنایع چوبی ام دی اف و صنایع چوبی و و هنری ، گلیم و گبه و تابلو فرش ، راه اندازی مهد کودک ویژه مادران دارای فرزند معلول و مادران معلول شاغل و مهمانسرای ویژه معلولین در مرکز استان شد .

انتهای پیام/آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi